می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

دانلود نرم افزار Wincc comfort ورژن 13

دانلود نرم افزار wincc: امروزه در کارخانجات و واحد های بزرگ صنعتی راهبری سیستمها و ماشین آلات به صورت محلی و توسط اپراتور خاص برای هر قسمت، به علت گسترگی سایت فاصله بین یونیت ها ، حجم بالای تجهیزات و عدم امکان ایجاد هماهنگی های مورد نیاز بین واحد های مختلف ، امکان پذیر نیست […]
دانلود نرم افزار wincc v13

دانلود نرم افزار wincc: امروزه در کارخانجات و واحد های بزرگ صنعتی راهبری سیستمها و ماشین آلات به صورت محلی و توسط اپراتور خاص برای هر قسمت، به علت گسترگی سایت فاصله بین یونیت ها ، حجم بالای تجهیزات و عدم امکان ایجاد هماهنگی های مورد نیاز بین واحد های مختلف ، امکان پذیر نیست و از مجموعه ای به نام سیستم کنترل و مانیتورینگ استفاده می شود. این مجموعه شامل دو بخش زیر می باشد:

در این پست میخواهیم لینک دانلود نرم افزار Wincc Comfort V13 را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم، این نرم افزار یک نرم افزار قدرتمند در زمینه HMIهای زیمنس میباشد. شما باید در ابتدا نرم افزار تیا پورتال ورژن 13 را نصب کنید و بعد اقدام به نصب نرم افزار Wincc Comfort V13 کنید. برای نصب این نرم افزار باید ابتدا همه فایلهای نرم افزار را دانلود کنید و بعد آنها را داخل یک فلدر خالی قرار دهید و فقط فایل اول را از حالت زیپ بیرون بیآورید (نیازی به Extract کردن دیگر فایلها نیست.) کرک این نرم افزار در داخل خود نرم افزار قرار دارد. فیلمم آموزشی کامل این نرم افزار نیز موجود میباشد.

لینک دانلود نرم افزار:

لینک دانلودنرم افزار Wincc comfort ورژن 13 پارت اول

لینک دانلودنرم افزار Wincc comfort ورژن 13 پارت دوم

لینک دانلودنرم افزار Wincc comfort ورژن 13 پارت سوم

لینک دانلودنرم افزار Wincc comfort ورژن 13 پارت چهارم

لینک دانلودنرم افزار Wincc comfort ورژن 13 پارت پنجم

لینک دانلودنرم افزار Wincc comfort ورژن 13 پارت ششم

 

 

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل قسمت هفتم نرم افزار دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

  1. رضا گفت:

    درود مهندس محربی عزیز
    از زحمات شما بسیار ممنون هستم.
    فرمودید شما باید در ابتدا نرم افزار تیا پورتال ورژن ۱۳ را نصب کنید و بعد اقدام به نصب نرم افزار Wincc Comfort V13 کنید.
    نرم افزار تیا پورتال ورژن ۱۳ را از کجا دانلود و نصب کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *