دانلود نرم افزار سماتیک منیجر ورژن ۵.۶

4
4311

نرم افزار سماتیک منیجر ورژن ۵.۶ بروز شده ورژن ۵.۵ میباشد. که بر روی ویندوز ۱۰ و ۸.۱ قابل نصب هست. کرک نرم افزار Simatic Manager ورژن ۵.۶ در داخل خود نرم افزار قرار دارد. و شما به آسانی میتوانید کرک نرم افزار را به همراه خود نرم افزار Simatic Manager ورژن ۵.۶ نصب کنید. این نرم افزار در ابتدا در سال ۲۰۱۲ و ورژن ۵.۵ روانه بازار شد. که دارای کیفیت خوب و مطلوبی برای کسانی که خواهان کا ربا plcهای سری زیمنس S300 و S400 بوده اند. ولی با توسعه سیستم عامل ویندوز و نصب نشدن نرم افزار ورژن ۵.۵ بر روی سیستم عامل ۸.۱ و ۱۰ ویندوز، شرکت زیمنس را بر آن داشت. که نرم افزار خود را آپدیت کند. و نرم افزار ورژن ۵.۶ را روانه بازار کند…

این نرم افزار و نرم افزار ورژن قیل توانایی اتصال به سیستم PLC را دارا میباشد. و با استفاده از ان نرم افزار میتوان پروژه کا نوشته شده را بر روی CPU دانلود کرد. یا برنامه ای که روی CPU موجود است را آپلود کرد.

این نرم افزار تمام ویژگی های نرم افزار ورژن ۵.۵ قبل را داراست. و بدلیل حجم کمتر بسیاری از PLC کارها بجای نصب تیاپرتال این نرم افزار را نصب میکنند.

لینک دانلود در باکس دانلود موجود است و گر نیازی به پسورد بود از پسورد www.plcmen.ir یا plcmen.ir استفاده کنید.

 

 

 

4 COMMENTS

  1. سلام مهندس میگم من ویندوز ۱۰ هم از نوع Enterprise هست. آیا این برنامه سیماتیک منجیر روی این نوع ویندوز قابل نصب هست؟؟

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here