خانه دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار Eplan همراه با لینک آموزش

دانلود نرم افزار Eplan همراه با لینک آموزش

۰
دانلود نرم افزار Eplan همراه با لینک آموزش
نرم افزار Eplan

در این پست میخواهیم به دانلود نرم افزار Eplan بپردازیم. این نرم افزار که یک نرم افزار قدرتمند در زمینه طراحی و نقشه کشی برق صنعتی میباشد. در ابتدا شما باید فایل آموزشی نرم افزارEplan را دانلود کنید. تا نحوه پروژه نویسی، طراحی و همچنین المان های بکار رفته در این نرم افزار را یاد بگیرید. بسیاری از نرم افزار Eplan و نرم افزار اتوکد الکتریکال راشبیه هم میدانند. البته بی ربط هم نمیباشند ولی نرم افزارEplan مخصوص برق صنعتی طراحی شده است. اما بخشی از نرم افزار اتوکد به برق صنعتی مربوط میباشد.

 

قسمتی از آموزش نرم افزارeplan

به منظور ایجاد یک پروژه جدید در EPLAN همواره نیاز به یک الگو می باشد. با انتخاب یک الگو، پروژه ما تنظیمات موجود در الگو را به خود می گیرد. به عنوان مثال، ساختار صفحه بندی، نام گذاری تجهیزات و … در یک الگو ذخیـره شـده اسـت. پسوند فایل های الگو EPT می باشد. (TEMPLATE PROJECT EPLAN=EPT ) در کادر انتخـاب الگـو، بـه صـورت پـیش فرض دو الگو وجود دارد، یکی را انتخاب کرده و پس OPEN را انتخاب نمایید.

در قسمت LOCATION STORAGE می توان مکان دلخواه برای ذخیره یک پروژه را انتخاب نمود.
در قسمت DESCRIPTION توضیحات لازم برای هر بخش داده شده است.
در هر مرحله می توان روی دکمه FINISH کلیک کرد و پروژه را ایجاد نمود و یا این که برای تعریف تنظیمات دیگـر دکمـه NEXT را کلیک نمود.
در حال حاضر جهت ادامه دادن به بحث و ایجاد پروژه, دکمه FINISH را کلیک می کنیم.
در این حالت، برنامه، الگوی انتخاب شده را داخل پروژه کپی می کند.

لینک دانلود در باکس دانلود قرار دارد.

 

[dai_button btn-label=”دانلود نرم افزار Eplan ” popup-title=”دریافت لینک دانلود” popup-content=”لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. ما فورا لینک دانلود را برای شما ایمیل خواهیم کرد.” download-id=”gyyqb2no01cjk0i17iyg” popup-image=”https://plcmen.ir/wp-content/plugins/download-after-info/assets/img/dai-image.jpg” button-color=”#cd2653″ button-title-color=”#ffffff” button-border-radius=”3″]

 

دانلود فایل آموزشی نرم افزار Eplan

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here