می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

دانلود نرم افزار Eplan همراه با لینک آموزش

در این پست میخواهیم به دانلود نرم افزار Eplan بپردازیم. این نرم افزار که یک نرم افزار قدرتمند در زمینه طراحی و نقشه کشی برق صنعتی میباشد. در ابتدا شما باید فایل آموزشی نرم افزارEplan را دانلود کنید. تا نحوه پروژه نویسی، طراحی و همچنین المان های بکار رفته در این نرم افزار را یاد […]
نرم افزار Eplan

در این پست میخواهیم به دانلود نرم افزار Eplan بپردازیم. این نرم افزار که یک نرم افزار قدرتمند در زمینه طراحی و نقشه کشی برق صنعتی میباشد. در ابتدا شما باید فایل آموزشی نرم افزارEplan را دانلود کنید. تا نحوه پروژه نویسی، طراحی و همچنین المان های بکار رفته در این نرم افزار را یاد بگیرید. بسیاری از نرم افزار Eplan و نرم افزار اتوکد الکتریکال راشبیه هم میدانند. البته بی ربط هم نمیباشند ولی نرم افزارEplan مخصوص برق صنعتی طراحی شده است. اما بخشی از نرم افزار اتوکد به برق صنعتی مربوط میباشد.

 

قسمتی از آموزش نرم افزارeplan

به منظور ايجاد يك پروژه جديد در EPLAN همواره نياز به يك الگو مي باشد. با انتخاب يك الگو، پروژه ما تنظيمات موجود در الگو را به خود مي گيرد. به عنوان مثال، ساختار صفحه بندي، نام گذاري تجهيزات و … در يك الگو ذخيـره شـده اسـت. پسوند فايل هاي الگو EPT مي باشد. (TEMPLATE PROJECT EPLAN=EPT ) در كادر انتخـاب الگـو، بـه صـورت پـيش فرض دو الگو وجود دارد، يكي را انتخاب كرده و پس OPEN را انتخاب نماييد.

در قسمت LOCATION STORAGE مي توان مكان دلخواه براي ذخيره يك پروژه را انتخاب نمود.
در قسمت DESCRIPTION توضيحات لازم براي هر بخش داده شده است.
در هر مرحله مي توان روي دكمه FINISH كليك كرد و پروژه را ايجاد نمود و يا اين كه براي تعريف تنظيمات ديگـر دكمـه NEXT را كليك نمود.
در حال حاضر جهت ادامه دادن به بحث و ايجاد پروژه, دكمه FINISH را كليك مي كنيم.
در اين حالت، برنامه، الگوي انتخاب شده را داخل پروژه كپي مي كند.

لینک دانلود در باکس دانلود قرار دارد.

 

دانلود فایل آموزشی نرم افزار Eplan

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
مهندس محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *