می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت‌نام

آموزش PLC امرون پیشرفته

در این پست میخواهیم سری آموزشهای PLC امرون که آموزش PLC امرون پیشرفته را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. این سری از آموزشهای فارسی موجود در سراسر وب هست که گرد آوری شده است. و خدمت تمامی شما دوستان قرار داده شده است. PLC امرون یکی از PLC مورد استفاده در صنایع ایران میباشد. که […]
آموزش PLC امرون پیشرفته

در این پست میخواهیم سری آموزشهای PLC امرون که آموزش PLC امرون پیشرفته را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. این سری از آموزشهای فارسی موجود در سراسر وب هست که گرد آوری شده است. و خدمت تمامی شما دوستان قرار داده شده است. PLC امرون یکی از PLC مورد استفاده در صنایع ایران میباشد. که بسیاری از کارخانجات کوچک و بزرگ از این نوع PLC استفاده میکنند. آموزش مقدماتی و پیشرفته PLC امرون را از باکس دانلود دانلود کنید.

گشتاور قدرتمند ، مطلوب براي کاربردهاي مختلف
اينورتر سري 7 CIMR-V اولين اينورتر مجتمع امرون ميباشد. که از يك روش کنترل برداري حلقه به فرکانس خروجي ٠٫۵ هرتز ، گشتاور خروجي برابر با ١٠٠ % گشتاور نامي موتور را توليد نمايد. در فرکانس هاي پايين نسبت به اينورترهاي رايج دوران قوي تري را ايجاد مي نمايد .به علاوه اين سري از اينورترها نوسانات گردش ناشی بار را کاهش مي دهند. داراي قابليت کنترل کاملا اتوماتيك براي بهبود گشتاور ميباشد. و نيز داراي قابليت محدود نمودن جديد عملكرد هموار موتور مطمئن مي سازد.

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *