خانه pdf PLC آموزش PLC امرون پیشرفته

آموزش PLC امرون پیشرفته

۰
آموزش PLC امرون پیشرفته
آموزش PLC امرون پیشرفته

در این پست میخواهیم سری آموزشهای PLC امرون که آموزش PLC امرون پیشرفته را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. این سری از آموزشهای فارسی موجود در سراسر وب هست که گرد آوری شده است. و خدمت تمامی شما دوستان قرار داده شده است. PLC امرون یکی از PLC مورد استفاده در صنایع ایران میباشد. که بسیاری از کارخانجات کوچک و بزرگ از این نوع PLC استفاده میکنند. آموزش مقدماتی و پیشرفته PLC امرون را از باکس دانلود دانلود کنید.

گشتاور قدرتمند ، مطلوب برای کاربردهای مختلف
اینورتر سری ۷ CIMR-V اولین اینورتر مجتمع امرون میباشد. که از یک روش کنترل برداری حلقه به فرکانس خروجی ٠٫۵ هرتز ، گشتاور خروجی برابر با ١٠٠ % گشتاور نامی موتور را تولید نماید. در فرکانس های پایین نسبت به اینورترهای رایج دوران قوی تری را ایجاد می نماید .به علاوه این سری از اینورترها نوسانات گردش ناشی بار را کاهش می دهند. دارای قابلیت کنترل کاملا اتوماتیک برای بهبود گشتاور میباشد. و نیز دارای قابلیت محدود نمودن جدید عملکرد هموار موتور مطمئن می سازد.

قابلیتهای کارا، مناسب و آسان
• تنظیم کننده فرکانس موجود بر روی پنل دیجیتالی اپراتور امکان عملکرد آسان را فراهم می سازد .تنظیم
این تنظیم کننده می باشد .
• از طریق پنل اپراتوری نیز امکان تغییر و اصلاح پارامترها یا نسخه برداری ازآنها را دارا می باشد .
• نگهداری آن بسیار راحت می باشد زیرا یک خنک ساز بر روی اینورتر نصب شده است. که به طول عمر اینورتر خواهد افزود.
• از یک کنترل ترانزیستوری استفاده شده است. بنابراین تنها با اتصال مقاومت ترمز، اینورتر آنترل کاملاً قدرتمندی را ایجاد خواهد نمود.
• دارای یک محافظ در برابر جریانهای هجومی می باشد. که از جوش خوردگی کنتاکتها در ورود منبع تغذیه جلوگیری می نماید.

 

[dai_button btn-label=”آموزش PLC امرون پیشرفته” popup-title=”دریافت لینک دانلود” popup-content=”لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. ما فورا لینک دانلود را برای شما ایمیل خواهیم کرد.” download-id=”t0ismx9nuqunmeoxi73p” popup-image=”https://plcmen.ir/wp-content/plugins/download-after-info/assets/img/dai-image.jpg” button-color=”#cd2653″ button-title-color=”#ffffff” button-border-radius=”3″]

 

 

فیلم آموزشی PLC امرون کلیک کنید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here