می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

آموزش استفاده از نرم افزار CX Programmer

آموزش استفاده از نرم افزار CX Programmer: کتابچه آموزش استفاده از نرم افزار CX Programmer یک PDF که شامل 59 صفحه میباشد و اطلاعات خوبی درباره آموزش نرم افزار مرجع امرون یعنی  CX Programmer در اختیار شما قرار میدهد. پیشنیازهای مورد نیاز: ارتباط بین HMI-Weintek و PLC-LOGO(کلیک کنید. ) دانلود نرم افزار PLC امرون Omron […]

آموزش استفاده از نرم افزار CX Programmer: کتابچه آموزش استفاده از نرم افزار CX Programmer یک PDF که شامل 59 صفحه میباشد و اطلاعات خوبی درباره آموزش نرم افزار مرجع امرون یعنی  CX Programmer در اختیار شما قرار میدهد.

پیشنیازهای مورد نیاز:

نام فایل: آموزش استفاده از نرم افزار CX Programmer

حجم فایل: 7.8 MB

تعداد صفحات:  59 صفحه

زبان آموزش: فارسی

قسمت از آموزش استفاده از نرم افزار CX Programmer

امروزه با پیشرفت سریع فناوری اتوماسیون صنعتی و لزوم استفاده از کنترل کننده های plc به عنوان یکی از ملزومات پایه ای این صنعت، آشنایی با نرم افزارهای برنامه نویسی plc یکی از نیازهای اولیه به شمار می آید. با توجه به طیف وسیع عرضه کنندگان plc، نرم افزارهای مختلفی نیز برای برنامه نویسی از طرف سازندگان در اختیار کاربران قرار میگیرد که به جهت پاسخگویی نیازهای رو به رشد استفاده کنندگان، محیط های برنامه نویسی نیز دارای پیچیدگی های خاص می باشند.

بدیهی است که آشنایی با امکانات ارائه شده در محیط های برنامه نویسی، که در دهه اخیر عموماً از فناوری ویندوز بهره می جویند، می تواند در سهولت برنامه نویسی و عیب یابی تأثیر به سزایی داشته باشند. شرکت omron با بیش از هفتاد سال سابقه یکی از شرکت های پیشرو و معتبر در امر تولید محصولات اتوماسیون صنعتی می باشد و شرکت پایکار بنیان صنعت با هدف سهولت کار و آشنایی بیشتر کاربران با نرم افزار برنامه ریزی plc های ساخت شرکت omron بنام CX-programmer راهنمای استفاده از این نرم افزار را به زبان فارسی ترجمه و در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *