می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

آشنايي با ويژگي هاي PLC زيمنس و مقايسه با دیگر محصولات

آشنايي با ويژگي هاي PLC زيمنس و مقايسه با دیگر محصولات: کتابچه آشنايي با ويژگي هاي PLC زيمنس و مقايسه با دیگر محصولات یک PDF کامل که شامل 14 صفحات توضیحات کامل در مورد مدل هاب مختلف PLCهای شرکت زیمنس میباشد. نام فایل: آشنايي با ويژگي هاي PLC زيمنس و مقايسه با دیگر محصولات حجم […]

آشنايي با ويژگي هاي PLC زيمنس و مقايسه با دیگر محصولات:

کتابچه آشنايي با ويژگي هاي PLC زيمنس و مقايسه با دیگر محصولات یک PDF کامل که شامل 14 صفحات توضیحات کامل در مورد مدل هاب مختلف PLCهای شرکت زیمنس میباشد.

نام فایل: آشنايي با ويژگي هاي PLC زيمنس و مقايسه با دیگر محصولات

حجم فایل: 1.2 MB

تعداد صفحات: 14 صفحه

زبان آموزش: فارسی

برای دانلود PDF آشنايي با ويژگي هاي PLC زيمنس و مقايسه با دیگر محصولات بر روی لینک زیر کلیک کنید.

آشنايي با ويژگيهاي PLC زيمنس و مقايسه آنها با محصوالت مشابه شرکت زيمنس خانواده وسيعي دارد که PLCها در اين ش رکت به دو صورت يک تکه (Compact) و قابل توسعه (Modular )ساخته ميشوند.

  • يک تکه (Compact) در اين مدل روي CPU يکسري ورودي و خروجي به صورت متصل (board On)وجود دارد.
  • قابل توسعه (Modular) در اين مدل CPU تنها بوده و بر اساس نياز کارتهاي ورودي و خروجي و… را ميتوان به آن اضافه نمود.

سريهاي مختلف PLC زيمنس

معرفي PLC هاي سري S5 Simatic: در سالهاي اوليه توليد PLC شرکتهاي مختلف از جمله زيمنس تنها مدل S5 شرکت زيمنس بود که در شرايط رطوبت و گرد و خاک و محيطهاي صنعتي مختلف عملکرد خوبي داشت و جوابگوي کاربران بود. به همين دليل اين شرکت در اتوماسيون صنايع مادر جايگاه ويژه دارد.

معرفي PLCهاي سري S7

200 – Simatic S7: از نوع يک تکه (Compact)بوده و آن را ميکرو پي ال سي معرفي ميکنند و براي مقاصد ساده و نسبتا پيچيده ي کنترلي به کار ميرود.

1200-S7 Simatic: اين خانواده جديدترين محصول شرکت زيمنس ميباشد که در اواخر سال 2008 وارد بازار شده است. اين خانواده نسبت به خانواده 200-S7 قدرتمندتر ميباشد و قابليت هاي جالبي براي برنامه نويسي و قابليت ارتباط بين انسان و ماشين (HMI)در آن پيش بيني شده است. اين خانواده داراي سه مدل ميباشد

سری Simatic 300-S7: اين مدل قدرتمندتري از دو نمونه قبلی می باشد و جزء PLC های محبوب در صنایع است.

400-S7 Simatic:  اين مدل قدرتمندترين PLC خانواده شرکت زيمنس ميباشد که داراي تنوع بالاي  از CPU و ماژولهاي توسعه است و نيز براي پروژه هاي بزرگ جزء اصلي سيستمهاي کنترل توزيع گسترده (DCS) ميباشد.

پیشنیازهای مورد نیاز:

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *