می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

دانلود PDF آموزش تیا پورتال 1500

فایلی که برای شما آماده کرده ایم PDF آموزش تیا پورتال TIA Portal که یک pdf کامل در زمینه سری جدید نرم افزارهای PLC زیمنس میباشد که در این فایل توضیحات کاملی را در ضمینه نرم افزار تیاپرتال در اختیار شما قرار داده شده است. برای دانلود به باکس دانلود مراجعه شود….   آموزش تیا […]

فایلی که برای شما آماده کرده ایم PDF آموزش تیا پورتال TIA Portal که یک pdf کامل در زمینه سری جدید نرم افزارهای PLC زیمنس میباشد که در این فایل توضیحات کاملی را در ضمینه نرم افزار تیاپرتال در اختیار شما قرار داده شده است. برای دانلود به باکس دانلود مراجعه شود….

 

آموزش تیا پورتال یک پکیج نرم افزاری است که شرکت زیمنس اولین با در نمایشگاه IPC SPS در انتهای سال 2010 آن را برای عموم به نمایش گذاشت. هدف اصلی همانطور که از نام نرم افزار مشخص است خلق یک بستر یکپارچه مهندسی برای کار با تجهیزات اتوماسیون شرکت زیمنس بوده است. با ارائه این بسته، تمامی نرم افزار های قبلی ارائه شده با یکدیگر یکپارچه شدند و کاربران به آسانی می توانند ارتباطی بدون نقص بین آن ها ایجاد کنند.
این پکیج شامل نرم افزار های اصلی شرکت زیمنس یعنیSTEP7 ، WINCCو Drive Start می باشد. به بیان ساده می توان گفت که زیمنس بسته ای مثل پکیج مایکروسافت آفیس ارائه کرده است که تمامی ابزاری ها مثل Word ،Point Power ،Excel و غیره با هم یکپارچه و یکجا ارائه شده اند. نرم افزاریکپارچه Portal TIA شامل ایستگاه های زیر می باشد:

SIMATIC S7-1200
SIMATIC S7-1500
SIMATIC S7-300
SIMATIC S7-400
SIMATIC ET200 CPU
SIMATIC HMI
PC Systems
Drive Starte

جدیترین نسخه ارائه شده توسط شرکت زیمنس V14 PORTAL TIA می باشد. نسخه های اولیه این نرم افزار تنها برای پروگرام کردن PLC های سری 1200-S7 استفاده میشد. در این مجموعه آموزشی قصد داریم نحوه ساخت ایستگاه های مختلف در نرم افزار TIA و همچنین تست برنامه را بررسی کنیم.این مجموعه برای افرادی که با نرم افزار MANAGER SIMATIC آشنا و قصد پیاده سازی پروژه در نرم افزار TIA را داشته باشند، مفید می باشد.

 

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *