می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

معرفی نرم افزار wincc flexible

معرفی نرم افزار wincc flexible: در این کتابچه معرفی نرم افزار wincc flexible  آموزشی سعی شده است فقط به صورت كلی با قسمتهای مختلف نرم افزار WinCC آشنا شده و هر بخش دیگر از این نرم افزار به طور جداگانه آموزش داده خواهد شد. قطعا ارائه مطالب PDF خالی از اشكال نخواهد بود. پیشنیازها: دانلود […]

معرفی نرم افزار wincc flexible:

در این کتابچه معرفی نرم افزار wincc flexible  آموزشی سعی شده است فقط به صورت كلی با قسمتهای مختلف نرم افزار WinCC آشنا شده و هر بخش دیگر از این نرم افزار به طور جداگانه آموزش داده خواهد شد. قطعا ارائه مطالب PDF خالی از اشكال نخواهد بود.

پیشنیازها:

نام فایل: معرفی نرم افزار wincc flexible

تعداد صفحات: 26 صفحه

حجم فایل: 1.7 MB

زبان آموزش: فارسی

قسمت از معرفی نرم افزار wincc

نرم افزار WinCC محصولی از شركت زیمنس است كه جهت كار مانیتورینگ صنعتی به كار میرود. شرکت زیمنس این نرم افزار HMI را جهت کامل نمودن ابزارهای قابل دسترس یک اپراتور در صنعت فراهم کرده است. HMI یا همان Interface Machine Human عبارت است از رابط انسان و ماشین ویا واسط بین شخص کاربر و فرایند اتوماسیون صنعتی.

بخش مركزی نرم افزار WinCC را Explorer WinCC تشكیل میدهد. در این قسمت ساختارهای پروژه و مدیریت آن نمایش داده میشود. جهت پیکربندی و طراحی قسمتهای مختلف یك سیستم مانیتورینگ، ویرایشگرهای خاصی در این محیط در نظر گرفته شده که با هر یک از آنها یک سیستم فرعی در این نرم افزار قابل پیکربندی است.

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *