می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

PDF دستورالعمل کابل کشی شبکه های زمینی

PDF دستورالعمل کابل کشی شبکه های زمینی: با توجه به تغييرات ساختاري در شرکت هاي توزيع نيروي برق و اتخاذ سياستهاي برنامه ريزي، کنترل و بهره برداري از شبکه هاي تحت پوشش، اين دستورالعمل از تاريخ ابلاغ جايگزين کليهه دسهتورالعمل هاي قبلي در اين خصوص ميگردد. از تاريخ صدور و ابالغ اين دستورالعمل، کليه واحدهاي […]

PDF دستورالعمل کابل کشی شبکه های زمینی: با توجه به تغييرات ساختاري در شرکت هاي توزيع نيروي برق و اتخاذ سياستهاي برنامه ريزي، کنترل و بهره برداري از شبکه هاي تحت پوشش، اين دستورالعمل از تاريخ ابلاغ جايگزين کليهه دسهتورالعمل هاي قبلي در اين خصوص ميگردد. از تاريخ صدور و ابالغ اين دستورالعمل، کليه واحدهاي ذيربط در امر بهره بهرداري موظف به اجراي دقيق مفاد اين دستورالعمل ميباشند. در اين ارتباط رعايت نکات ذيل حائز اهميت ميباشد.

  • کليه دستورالعمل هايي که تا قبل از تاريخ ابلاغ اين دستورالعمل در اين زمينه صادر شده اند از درجه اعتبار ساقط و رعايت اين دستورالعمل الزمالاجرا ميباشد. در اين ارتباط مديران عامل شرکت هاي توزيع نيروي برق بايد در اسرع وقت نسبت به جمع آوري دستورالعمل هاي قبلي و جايگزيني دستورالعمل جديد در کليه مراکز و واحدهاي بهره برداري تحت پوشش اقدام نمايند.
  • يک نسخه از اين دستورالعمل بايد بعنوان نسخه مرجع در مکاني مناسب و قابل دستري کليه کارکنان در واحدهاي ذيربط امور/منطقه/شهرستان/ناحيه/قسمت/اداره و. بهره برداري شرکتهاي توزيع نيروي برق نگهداري شود.
  • 3مديران ذيربط در واحدهاي بهره برداري بايد اين دستورالعمل را در اختيار کليه کارکنان مرتبط قرار داده و هرگونه اصلاحات و يا تغييرات بعدي را به کليه کارکنان ابلاغ نمايند.

پیشنیازهای مورد نیاز:

نام فایل: PDF دستورالعمل کابل کشی شبکه های زمینی

تعداد صفحات: 75 صفحه

زبان آموزش: فارسی

فرمت فایل: PDF

 

برای دانلود PDF دستورالعمل کابل کشی شبکه های زمینی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قسمتی از PDF دستورالعمل کابل کشی شبکه های زمینی

قبل از کابل کشي بايد نکات لازم در مورد نصب کابل مورد بررسي قرار گيرد، حمل و نقل و تخليه قرقره کابل از مسائلي است که بي توجهي به آن موجب وارد آمدن آسيب به کابل شده و کابل کشي را با مشکل مواجه ميسازد. از مسائل ديگري که بايد مورد توجه قرار گيرد، رعايت شرايط دمايي کابل کشي، حداقل شعاع خمش و نکات ايمني مرتبط با نصب کابل ميباشد. در اين دستورالعمل مواردي من جمله تعاريف اوليه، ابزار مورد نياز براي کابل کشي، روش هاي مختلف کابل کشي، حريم ها، آزمون هاي الکتريکي بعد از نصب ارائه شده است. همچنين اين دستورالعمل شامل چهار پيوست به شرح چک ليست هاي نظارتي، دستورالعمل حمل و نقل کابل، تعمير غالف خارجي صدمه ديده و مشخصات فني کول گذاري ميباشد.

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *