می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

دریافت اطلاعات از plc s1200 تحت پروتکل rs422

دریافت اطلاعات از plc s1200 تحت پروتکل rs422: براي این منظور می بایست پس از ایجاد پروژه در محیط Configuration Device، کارت 1241 CM را به صورت زیر انتخاب نماییم. پیشنیازهای مورد نیاز: نرم افزار خانه هوشمند رایج در صنعت هوشمندسازی خانه(کلیک کنید. ) آشنایی با HMI H-series HMI/Beijer Electronic Company(کلیک کنید. ) آموزش ماژول […]

دریافت اطلاعات از plc s1200 تحت پروتکل rs422: براي این منظور می بایست پس از ایجاد پروژه در محیط Configuration Device، کارت 1241 CM را به صورت زیر انتخاب نماییم.

پیشنیازهای مورد نیاز:

نام فایل: دریافت اطلاعات از plc s1200 تحت پروتکل rs422

تعداد صفحات: 8 صفحه

زبان آموزش: فارسی

فرمت فایل: PDF

برای دانلود PDF دریافت اطلاعات از plc s1200 تحت پروتکل rs422 بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قسمتی از آموزش دریافت اطلاعات از plc s1200 تحت پروتکل rs422

سپس با کلیک راست برروي کارت و انتخاب گزینه properties تنظیمات را به صورت زیر انجام می دهیم : توجه شود که این تنظیمات می بایست با تنظیمات فرستنده ي داده یکسان باشد.

همانطور که در تصویر بالا می بینید می بایست ابتدا بر روي گزینه configuration port کلیک کرده و سپس گزینه point to point را انتخاب نماییم .مابقی تنظیمات مانند اطلاعات مختص فرستنده می بایست به صورت یکسان مقدار دهی شوند. پس از تنظیمات کارت PTP-RS422 به سراغ تنظیمات نرم افزار می رویم. همانطور که در تصویر زیرمی بینید ابتدا در محیط پروژه به صورت زیر عمل می کنیم.

پس ازانتخاب PTP_RCV این فانکشن به یک BLOCK DATA اختصاصی احتیاج دارد که به صورت پیش فرض Automatic می باشد.

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *