خانه کتابچه آموزش برنامه نویسی PLC به زبان STL

آموزش برنامه نویسی PLC به زبان STL

۰
آموزش برنامه نویسی PLC به زبان STL
آموزش برنامه نويسي PLC به زبان STL

برنامه‌نویسی در PLC های زیمنس به سه زبان LAD ، FBD و STL امکان‌پذیر است. زبان STL، ساختاری شبیه کدهای برنامه‌نویسی زبان‌های مادر به‌خصوص کدهای اسکی دارد و یکی از پرکاربردترین زبان‌ها و درعین‌حال کمی تخصصی‌تر و مشکل‌تر از دیگر زبان‌های PLCهای زیمنس می‌باشد. این زبان و دستورات آن از دیگر زبان‌ها کامل‌تر و امکانات و ابزارهای بیشتری را در اختیار برنامه‌نویس قرار می‌دهد. زبان STL تقریباً بیش از ۳۰۰ دستور دارد که این دستورها کاربردهای عمومی، ریاضیات و محاسبات و همچنین تبدیل واحد را دارند. با کمک این زبان بسیار راحت‌تر از زبان‌های دیگر می‌توان الگوریتم‌ها را در PLC ها پیاده‌سازی نمود.

 

پیشنیازهای مورد نیاز:

 

نام فایل: آموزش برنامه نویسی PLC به زبان STL

تعداد صفحات: ۴۵۷ صفحه

زبان آموزش: فارسی

فرمت فایل: PDF

 

برای دانلود PDF آموزش برنامه نویسی PLC به زبان STL بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

 

[dai_button btn-label=”لینک دانلود PDF آموزش برنامه نویسی PLC به زبان STL ” popup-title=”دریافت لینک دانلود” popup-content=”لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. ما فورا لینک دانلود را برای شما ایمیل خواهیم کرد.” download-id=”vl1hgwzseqhil7fthtec” popup-image=”https://plcmen.ir/wp-content/plugins/download-after-info/assets/img/dai-image.jpg” button-color=”#cd2653″ button-title-color=”#ffffff” button-border-radius=”3″]

 

موزش زبان STL در جزوه آموزش زبان STL مهندس فتح الله نظریان شما در ۴۵۷ صفحه با موارد بسیار خوبی در این زمینه آشنا خواهید شد که بدون شک همین جزوه می تواند پاسخگوی نیازتان و یا در بدترین حالت آغاز کننده مسیر یادگیری STL برای شما عزیزان باشد.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here