می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت‌نام

آموزش برنامه نويسي PLC به زبان STL

آموزش برنامه نويسي PLC به زبان STL: برنامه‌نویسی در PLC های زیمنس به سه زبان LAD ، FBD و STL امکان‌پذیر است. زبان STL، ساختاری شبیه کدهای برنامه‌نویسی زبان‌های مادر به‌خصوص کدهای اسکی دارد و یکی از پرکاربردترین زبان‌ها و درعین‌حال کمی تخصصی‌تر و مشکل‌تر از دیگر زبان‌های PLCهای زیمنس می‌باشد. این زبان و دستورات […]

آموزش برنامه نويسي PLC به زبان STL:

برنامه‌نویسی در PLC های زیمنس به سه زبان LAD ، FBD و STL امکان‌پذیر است. زبان STL، ساختاری شبیه کدهای برنامه‌نویسی زبان‌های مادر به‌خصوص کدهای اسکی دارد و یکی از پرکاربردترین زبان‌ها و درعین‌حال کمی تخصصی‌تر و مشکل‌تر از دیگر زبان‌های PLCهای زیمنس می‌باشد. این زبان و دستورات آن از دیگر زبان‌ها کامل‌تر و امکانات و ابزارهای بیشتری را در اختیار برنامه‌نویس قرار می‌دهد. زبان STL تقریباً بیش از ۳۰۰ دستور دارد که این دستورها کاربردهای عمومی، ریاضیات و محاسبات و همچنین تبدیل واحد را دارند. با کمک این زبان بسیار راحت‌تر از زبان‌های دیگر می‌توان الگوریتم‌ها را در PLC ها پیاده‌سازی نمود.

پیشنیازهای مورد نیاز:

نام فایل: آموزش برنامه نويسي PLC به زبان STL

تعداد صفحات: 457 صفحه

زبان آموزش: فارسی

فرمت فایل: PDF

اموزش زبان STL در جزوه آموزش زبان STL مهندس فتح الله نظریان شما در 457 صفحه با موارد بسیار خوبی در این زمینه آشنا خواهید شد که بدون شک همین جزوه می تواند پاسخگوی نیازتان و یا در بدترین حالت آغاز کننده مسیر یادگیری STL برای شما عزیزان باشد.

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *