می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

آموزش پی ال سی های میتسوبیشی

آموزش پی ال سی های میتسوبیشی: با وارد شدن تجهیزات اتوماسیون صنعتی شرکت Mitsubishi Electric به بازار ایران شاید مهمترین موضوع پشتیبانی خدمات فنی و آموزشی این محصولات برای مشتریان بود. دیگر مهندسین مطالب زیر را نیز مشاهده کرده اند: کاتالوگ درایو و سافت استارتر ABB(کلیک کنید. ) آموزش PLC دلتا(کلیک کنید. ) آموزش نرم […]

آموزش پی ال سی های میتسوبیشی: با وارد شدن تجهیزات اتوماسیون صنعتی شرکت Mitsubishi Electric به بازار ایران شاید مهمترین موضوع پشتیبانی خدمات فنی و آموزشی این محصولات برای مشتریان بود.

دیگر مهندسین مطالب زیر را نیز مشاهده کرده اند:

نام فایل: آموزش پی ال سی های میتسوبیشی

فرمت: ZIP

زبان آموزش: انگلیسی

قسمتی از آموزش پی ال سی های میتسوبیشی

بر خلاف مدارات فرمان و رله ای، از جمله اصلی ترین ویژگی که PLC ها دارند، برنامه پذیر بودن آن ها است که منجر به کاهش سیم کشی و اتصالات جانبی در تابلو برق می شود. نیاز به کنترل کننده های ساده، متنوع و آسان باعث توسعه کنترل کننده های منطقی قابل برنامه ریزی شده است که می تواند به سرعت و به سادگی در طیف گسترده ای از کاربردهای صنعتی مورد استفاده قرار گیرد. با استفاده از زبان لدر آموزش داده می شود و پروژه ها و مثال های متعددی در انتهای هر درس به منظور درک بهتر از بلوک های برنامه نویسی در اختیار کاربران قرار می گیرد.علاوه بر زبان های برنامه نویسی، PLC یک زبان لدر (Ladder) یا نردبانی است که دقیقا مشابه نقشه های مدارات فرمان است، در نتیجه برای جابه جایی سیستم سنتی (مدار فرمان) با سیستم جدید (PLC) این کار به سادگی صورت می پذیرد. در این آموزش نرم افزار GX Developer که برای PLCهای Mitsubishi (میتسوبیشی) است.

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
مهندس محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *