خانه کتابچه راهنمای استفاده از اینورتر VFD-B

راهنمای استفاده از اینورتر VFD-B

۰
راهنمای استفاده از اینورتر VFD-B
راهنمای استفاده از اینورتر VFD-B

دفترچه راهنمای فارسی اینورتر دلتا سری DELTA VFD B منوال فارسی اینورتر دلتا سری DELTA VFD B USER MANUAL FARSI DELTA B در این راهنما شما مراحل نصب مراحل وارد کردن پارامتر ها رفع مشکلات و عیوب و نگهداری روزانه درایو های AC را اموزش میبینید.

 

پیشنیازهای مورد نیاز:

 

 

نام فایل: راهنمای استفاده از اینورتر VFD-B

تعداد صفحات: صفحه

زبان آموزش: فارسی

فرمت فایل: PDF

 

برای دانلود PDF راهنمای استفاده از اینورتر VFD-B بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

[dai_button btn-label=”لینک دانلود راهنمای استفاده از اینورتر VFD-B” popup-title=”دریافت لینک دانلود” popup-content=”لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. ما فورا لینک دانلود را برای شما ایمیل خواهیم کرد.” download-id=”6uro5x1d49fokdkqqjqp” popup-image=”https://plcmen.ir/wp-content/plugins/download-after-info/assets/img/dai-image.jpg” button-color=”#cd2653″ button-title-color=”#ffffff” button-border-radius=”3″]

 

قسمتی از آموزش راهنمای استفاده از اینورتر VFD-B

ریست اینورتر دلتا:

گاهی اتفاق می افتد که شما پارامترهای زیادی از درایو را تغییر می دهید و برای انجام یک پروژه خاص نمی دانید که کدام پارامترها تغییر کرده اند و کدام یک بدون تغییر هستند. در این مورد بهترین کار ریست کردن تمام پارامترهای درایو است. با این کار مقادیر پارامترها به مقدار پیش فرض کارخانه برمی گردند. برای ریست کردن اینورتر دلتا باید پارامتر Pr76 را روی مقدار ۰۹ تنظیم کنید.

انواع درایو دلتا:

از نظر خروجی درایو دلتا Delta از نظر خروجی و ورودی به سه دسته زیر تقسیم می شود.

  • اینورتر تکفاز ۲۲۰ ولت و خروجی تکفاز ۲۲۰ ولت
  • اینورتر تکفاز ۲۲۰ ولت و خروجی سه فاز ۲۲۰ ولت
  • اینورتر سه فاز ۳۸۰ ولت و خروجی سه فاز ۳۸۰ ولت

البته اینورتر نوع اول به ندرت در بازار ایران پیدا می شود. اگر در مورد ورودی و خروجی اینورتر و تفاوت سه فاز و تکفاز آن اطلاعات کمی دارید، ادامه مطلب را حتما دنبال کنید. در درایو تکفاز به سه فاز شما می توانید با برق تکفاز موتور القایی سه فاز را راه اندازی کنید.

 

اینورتر سه فاز دلتا:

تفاوت اینورتر تکفاز به سه فاز با اینورتر سه فاز به سه فاز تنها در ورودی برق متصل به آنها است. البته لازم به ذکر است که اینورترهای سه فاز به سه فاز دارای توان نامی بالاتری هستند.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here