می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

آموزش اینورترهای سری VFD-B

آموزش اینورترهای سری VFD-B: سری B-VFD با استفاده از عناصر با کیفیت بالا انتخاب شده اند و در آنها جدیدترین تکنولوژی روز مطابق استانداردهای معتبر جهانی استفاده شده است. در این راهنما شما مراحل نصب، وارد کردن پارامترها، رفع مشکالت و نگهداری روزانه درایوهای موتور AC را فرا خواهید گرفت. برای تضمین عملکرد ایمن و […]
آموزش اینورترهای سری VFD-B

آموزش اینورترهای سری VFD-B: سری B-VFD با استفاده از عناصر با کیفیت بالا انتخاب شده اند و در آنها جدیدترین تکنولوژی روز مطابق استانداردهای معتبر جهانی استفاده شده است. در این راهنما شما مراحل نصب، وارد کردن پارامترها، رفع مشکالت و نگهداری روزانه درایوهای موتور AC را فرا خواهید گرفت. برای تضمین عملکرد ایمن و کار بدون خطر تجهیزات، توصیه می شود قبل از اتصال برق به درایو های AC موارد ایمنی زیر را مطالعه نمایید.

مهندسین دیگر از مطالب زیر استفاده کرده اند.

قسمتی از آموزش اینورترهای سری VFD-B

از باز کردن کاور اصلی دستگاه جدا خودداری کنید. قبل از تعمیر یا رسیدگی برق ورودی اینورتر را قطع کنید. بر روی بردهای مدار چاپی قطعات حساس CMOS وجود دارند. این عناصر خصوصا نسبت به الکتریسیته ساکن حساس هستند. وقتی برق ورودی قطع می شود، خازنها شارژ مانده اند و بار اکتریکی بر روی آنها وجود دارد. ابتدا صبر کنید تا همه چراغها و LED های درایو خاموش شوند سپس پوشش درایو را باز کنید. با استفاده از ترمینال GND اینورتر را به زمین وصل نمایید. بدنه اینورتر به ارت بسته شود . از نصب اینورتر در محیط های قابل اشتعال خودداری فرمایید . از نصب اینورتر با توان پایین تر از توان موتور خودداری کنید . از ورود براده های آهن ، سنگ ، چوب، گرد و غبار و اجسام دیگر به داخل اینورتر خودداری نمایید. از اتصال سیم نول به ارت دستگاه خودداری فرمایید.

شرایط محیط:

  • دمای کاری:   40~10 (بدون محافظ گردوغبار تا 50C ) دمای نگهداری : C 60~20
  • فشار هوا حین کار: از 68 تا 608 کیلو پاسکال
  • فشار هوا نگهداری: KPa 106~86
  • ارتفاع نصب: حداکثر 1000 متر از سطح دریا
  • رطوبت:کمتر از %90
  • لرزش و ارتعاش: حداکثر s/86m.4

نام فایل: آموزش اینورترهای سری VFD-B

تعداد صفحات: 28 صفحه

فرمت فایل: PDF

زبان آموزش: فارسی

برای دانلود PDF آموزش اینورترهای سری VFD-B بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *