خانه pdf PLC مرجع کامل آموزش برق صنعتی پیشرفته

مرجع کامل آموزش برق صنعتی پیشرفته

۰
مرجع کامل آموزش برق صنعتی پیشرفته
کامل آموزش برق صنعتی پیشرفته

آموزش برق صنعتی: با توجه به پیشرفت علم در دنیا و نقش دانشگاهها در ترویج آن و با توجه به ارتباط نزدیک بین دانشگاهها و صنعت سعی بر آن داشتیم. تا در این کتاب تلفیقی از تجربه های صنعتی و مطالب علمی را در اختیار دانشجویان و مخاطبان قرار دهیم. نحوه ی بیان مطالب بگونه ای است که در کمترین حجم از عبارات بیشتربن انتقال اطلاعات صورت پذیرد.

بسته نرم افزاری آشنایی با تجهیزات برق صنعتی ۱و۲

با توجه به تنوع مطالب عنوان شده در این کتاب آموزش برق صنعتی پیشرفته. میتوان این مجموعه را یکی از بهترین کتابهای منتشر شده در ضمینه برق صنعتی دانست. بگونه ای که با مطالعه قسمت های مختلف از این مجموعه میتوان ضمن کسب دید کلی از ادوات پایه ای و پرکاربرد موجود در صنعت، اقدام به طراحی و تحلیل سیستمهای صنعتی مطرح شده در کتاب پرداخت.

این کتاب در هشت فصل به قرار زیر است:

  • فصل اول: تجهیزات پایه ای برق صنعتی: معرف کلیدها، کنتاکتورها، بی متالها، فیوز، سنسور و ….
  • فصل دوم: ماشینهای الکتریکی: تقسیم بندی ماسین های الکتریکی – تعمیر و نگهداری – ترانسفورماتورها و …..
  • فصل سوم: کابل: ساختمان کابل و انواع آن، کابل کشی، عیب یابی کابل. سیم و اتصالات، انواع سیم، انواع گلند و ….
  • فصل چهارم: حفاظت الکتریکی: اتصال به زمین الکتریکی، انواع سیستم حفاظت و ….
  • فصل پنجم: آشنایی با نقشه های الکتریکی: انواع نقشه ها، نحوه ی ترسیم نقشه ها. معرفی نقشه های برق صنعتی و نحوه طراحی آن و ….
  • فصل ششم: تابلو برق: انواع تابلو، اجزای اصلی تابلو، محاسبات مربوط به تجهیزات تابلو و ….
  • فصل هفتم: معرفی مینی PLC لوگو: ساختمان لوگو، نحوه سیم کشی. برنامه نویسی و نحوه کارکرد با نرم افزار، طراحی پروژه و…..
  • فصل هشتم: مبانی اندازگیری: معرفی تجهیزات مختلف اندازگیری و نحوه قرارگرفتن در مدار

برای دانلود فایل آموزش برق صنعتی به باکس دانلود مراجعه کنید.

صنعت برق را میتوان مهمترین صنعت در جهان دانست. در حال حاضر بیشترین بازار کار را در رشته های برق سیستم های قدرت به خود اختصاص داده اند که در این رشته ها یکی از مهمترین مشاغلی که درکشور های بزرگ دنیا وجو دارد صنعت تابلو سازی مدارهای فرمان و قدرت می باشد که توانسته بازار خوبی را برای افراد ایجاد کند، زیرا تمامی کارخانجات و اداره ها و موسسات و حتی ساختمانهای بزرگ و کوچک به این صنعت نیازمندند.

امروزه در شهرهای بزرگ و کوچک کارگاها و شرکتهای زیادی مشغول به کار می باشند که توانسته اند افراد زیادی را از نظر شغلی تامین کنند و این صنعت روز به روز پیشرفته تر می شود تا جایی که سیستم های کنترل میکانیکی در تابلوهای برق کم کم از رده خارج می شوند و سیستم های هوشمند توانسته بازار کار را در دست بگیرند و کشور ما نیز در حال توسعه در این زمینه ها می باشد ولی هنوز تمامی کارخانجات و شرکتها نتوانسته اند این سیستم جدید را بر روی دستگاه ها و وسایل خود پیاده کنند.

زیرا در کشور ما متخصصان زیادی در این زمینه وجود ندارند ولی چندین شرکت و کارگاه اقدام به تولید این نوع تابلوی سیستم هوشمند کرده اند و باید مسئولان توجه بیشتری را به این مورد داشته باشند.

 

[dai_button btn-label=”مرجع کامل آموزش برق صنعتی پیشرفته” popup-title=”دریافت لینک دانلود” popup-content=”لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. ما فورا لینک دانلود را برای شما ایمیل خواهیم کرد.” download-id=”0f3r2wqo6cysih7eeubc” popup-image=”https://plcmen.ir/wp-content/plugins/download-after-info/assets/img/dai-image.jpg” button-color=”#cd2653″ button-title-color=”#ffffff” button-border-radius=”3″]

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here