می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

شرح كالیبراسیون تجھیزات ابزاردقیق

شرح كالیبراسیون تجھیزات ابزاردقیق: كالیبره: پس از خواندن RANGE ترانسمیتر از روي SHEET DATA و مطابقت آن با PLATE NAME خود ترانسمیتر و نیز اطلاعات ترانسمیتر به وسیله HART با قرار دادن یك مقاومت Ω250 در مسیر منبع تغذیه براي LOAD شدن HART ترانسمیتر را به منبع تغذیه وصل مي كنیم پس از آن با […]

شرح كالیبراسیون تجھیزات ابزاردقیق:

كالیبره:

پس از خواندن RANGE ترانسمیتر از روي SHEET DATA و مطابقت آن با PLATE NAME خود ترانسمیتر و نیز اطلاعات ترانسمیتر به وسیله HART با قرار دادن یك مقاومت Ω250 در مسیر منبع تغذیه براي LOAD شدن HART ترانسمیتر را به منبع تغذیه وصل مي كنیم پس از آن با مشخص كردن HIGH و LOW ترانسمیتر تمامي تیوبینگ را انجام مي دھیم. قبل از تست و كالیبره ترانسمیتر باید اطلاعات مربوط آن ازروي HART خوانده شود از جمله  LRV, NO. TAG URV در صورتي كه در ابتداي اتصال متوجه شویم كه ZIRO ترانسمیتر مقدار مورد نظر نیست با استفاده از گزینه TRIM ZIRO تجھیز خود را ZIRO كرده و بعد با اعمال فشار از طریق pump Hand و یا weight Dead Tester مقادیر %0%، 25%، 50%، 75%، 100 رفت و برگشت تجھیز را چك كرده و خروجي ترانسمیتر را ثبت مي كنیم.

 

پیشنیازهای مورد نیاز:

قسمتی از آموزش شرح كالیبراسیون تجھیزات ابزاردقیق

كالیبره:

پس از خواندن RANGE تجھیز از روي SHEET DATA و مطابقت آن با PLATE NAME خود ترانسمیتر با قرار دادن یك مقاومت Ω250 در مسیر منبع تغذیه براي LOAD شدن HART ترانسمیتر را به منبع تغذیه وصل مي كنیم پس از آن تیوبینگ را انجام مي دھیم. قبل از تست و كالیبره ترانسمیتر باید اطلاعات مربوط آن از روي T خوانده شود از جمله  URV, LRV, NO. TAG و در صورتي كه در ابتداي اتصال متوجه شویم كه ZIRO ترانسمیتر مقدار مورد نظر نیست با استفاده از گزینه TRIM ZIRO تجھیز خود را ZIRO كرده وبعد با اعمال فشار از طریق پمپ دستي مقادیر %0%،25%،50%،75%،100 رفت و برگشت تجھیز را چك كرده و خروجي ترانسمیتر را ثبت مي كنیم .باید توجھ داشت کھ خروجی ترانسمیتر بر اساس مقادیر زیر می باشد.

نام فایل: شرح كالیبراسیون تجھیزات ابزاردقیق

تعداد صفحات: 19 صفحه

فرمت آموزش: PDF

زبان آموزش: فارسی

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *