می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

کاتالوگ درایو و سافت استارتر ABB

کاتالوگ درایو و سافت استارتر ABB: این کاتالوگ اطلاعاتی مفید و جامع را درباره درایو و سافت استارتر ABB در اختیار ما قرار میدهد. این نت فارسی اطلاعات و آموزشهای کاملی در مورد درایوهای ABB (تا این لحظه) وجود ندارد و تمامی PDF های فارسی شده بیشتر محصولات و خدمات شرکت های ارائه دهنده این […]

کاتالوگ درایو و سافت استارتر ABB: این کاتالوگ اطلاعاتی مفید و جامع را درباره درایو و سافت استارتر ABB در اختیار ما قرار میدهد. این نت فارسی اطلاعات و آموزشهای کاملی در مورد درایوهای ABB (تا این لحظه) وجود ندارد و تمامی PDF های فارسی شده بیشتر محصولات و خدمات شرکت های ارائه دهنده این برند توضیح داده شده است. این PDF شامل 34 صفحه اطلاعات مفید در مورد درایوها و سافت استارتر ABB میباشد. که امیدوارم کمک شایانی در زمینه برنامه نویسی و اجرای این دستگاهها در اختیار شما قرار دهد.

نام فایل: کاتالوگ درایو و سافت استارتر ABB

تعداد صفحات: 34 صفحه

حجم فایل: 3.3 MB

زبان آموزش: فارسی

مقدمه ای از کاتالوگ درایو و سافت استارتر ABB

مزایای استفاده از درایوهای ABB صرفه جویی قابل توجه در مصرف انرژی: به جای آنکه یک موتور الکتریکی همواره با سرعت نامی خود کار کند، با استفاده از درایو می توان سرعت موتور را بسته به نیاز تغییر داد. کاهش سرعت موتور باعث صرفه جویی قابل توجه در مصرف انرژی و همچنین جلوگیری از استهالک بیش از حد موتور خواهد شد.

کنترل بهینه فرآیند: باعث می شود موتور با سرعت و دقت بیشتری به سرعت مورد نیاز برسد و این سرعت همواره تحت کنترل درست باشد. این موضوع منجر به بالا رفتن کیفیت سازگاری و بهبود خروجی سیستم خواهد شد.

کاهش هزینه تعمیر و نگهداری: استفاده از سرعت و گشتاور متغیر در موتور باعث کاهش استهالک و فرسودگی کمتر در موتور خواهد شد. به عنوان مثال افزایش تدریجی سرعت و گشتاور موتور مانع از تغییر ناگهانی در موتور و ایجاد آسیب در آن در طول زمان خواهد شد.

ارتقاء کارآمد سیستم: با استفاده از درایو، تسمه، چرخ دنده و جعبه دنده و ولوهایی که باعث کنترل سرعت موتور می شوند حذف می گردد که این موضوع باعث کاهش هزینه در زمان ارتقاء و کاهش چشمگیر ابعاد سیستم خواهد شد.

ویژگی های متداول در درایوهای ABB سادگی در انتخاب: امکان انتخاب بین درایوهای مختلف با استفاده از ولتاژ، توان یا جریان و با ابعاد مختلف می پذیر باشد که سادگی در انتخاب را امکان سازد.

راه اندازی آسان: نصب و راه نصب و راه اندازی درایوهای ABB به سادگی انجام میگیرد. دلیل این امر توسعه پیشرفته درایوها توسط شرکت ABB باشد می که عملکرد نرمافزاری دستگاهها را تسهیل میکند. طراحی درایوها به گونهای است که راحتی استفاده را برای مصرف کننده فراهم میکند و کلیه نیازهای سازد.

ایمنی در کاربرد: کلیه درایوهای ABB دارای ایمنی بالا برای استفاده اپراتور از دستگاه ماشین آلات اروپا باشند که بر اساس استاندارد ایمنی ماشین EN ISO 13849-1 و EN 62061 مانند استانداردهایی ( 62/2336 EC) شده اند.

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *