راهنمای فارسی درایو keb

0
3633
راهنمای فارسی درایو keb

درایو KEB ساخت کشور آلمان و آمریکا است و جهت کاربردهای مختلف از جمله کاربرد آسانسوری، طراحی و ساخته میشود. در بین مدل های درایو KEB در حال حاضر میتوان از F4 و F5 ،G6 و F6 ،B6 نام برد. مطالب این راهنما فقط جهت آشنایی و معرفی درایو F5 است و استفاده از راهنما به منظور طراحی تابلوهای تجاری، به هیچ عنوان توصیه نمیگردد. درایو F5 combivert برای کار با موتورهای آسنکرون و موتورهای سنکرون با رتورآهنربای دائمی و به دو صورت Loop open و Loop Closed قابل استفاده است.

 

پیشنیازهای مورد نیاز:

 

نام فایل: راهنمای فارسی درایو keb

فرمت فایل: PDF

تعداد صفحات: ۲۶ صفحه

زبان آموزش: فارسی

 

برای دانلود  PDF راهنمای فارسی درایو keb بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

 

قسمتی از آموزش راهنمای فارسی درایو keb

سخت افزار:

درایو F5 8 دارای ورودی دیجیتال، ۲ ورودی آنالوگ، ۲ خروجی آنالوگ، ۲ خروجی رله ای و ۲ خروجی دیجیتال قابل برنامه ریزی میباشد که بر روی ترمینال X2A قرار دارند. ترمینال X2B مربوط به ورودی های STo و به منظور ایجاد مدار ایمنی برای سیستم است. اگر کارت انکودر نصب شده باشد ترمینال های X3A و X3B نیز مربوط به اتصالات انکودر خواهد بود. همچنین یک ترمینال ۹ پین D نیز به نام X4A برای اتصال کی پد و … وجود دارد.

Sin/ cos ، Ssi ، Hiperface Endat ، ABZ معمولی افزایشی انکودرهای اتصال امکان، Biss و انواع uvw به این درایو وجود دارد و بر اساس نوع انکودر میتوان کارت انکودر را انتخاب نمود. اگر به طور مثال انکودر شما از نوع TTL افزایشی است کارت انکودر نیز باید متناسب با آن در نظر گرفته شود.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here