می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

اینورتر زیمنس در اتوماسیون صنعتی

اینورتر زیمنس در اتوماسیون صنعتی: کتابچه زیر یک PDF دو صفحه ای در مورد اینورترهای زیمنس میباشد که اطلاعات کلی در مورد اینورترها ور المان هایی که بر روی دستگاه اینورتر وجود دارد را در اختیار ما قرار میدهد این اطلاعات نظیر توضیحاتی در مورد LEDها، کلید های موجود بر روی دستگاه و تنظیمات که […]

اینورتر زیمنس در اتوماسیون صنعتی: کتابچه زیر یک PDF دو صفحه ای در مورد اینورترهای زیمنس میباشد که اطلاعات کلی در مورد اینورترها ور المان هایی که بر روی دستگاه اینورتر وجود دارد را در اختیار ما قرار میدهد این اطلاعات نظیر توضیحاتی در مورد LEDها، کلید های موجود بر روی دستگاه و تنظیمات که باید قبل از راه اندازی و اجرای دستگاه به آن توجه کنید.

اینورتر زیمنس یکی از بهترین و با کیفیت ترین اینورترهای موجود در بازار اتوماسیون صنعتی میباشد که در اکثر پروژه های کوچک و بزرگ از این مدل اینورتر استفاده میشود. در حالت کلی یاد گیری و کار با این درایو توصیه میگردد. چون در اکثر پروژه ها به آن نیازمند هستید. برای آموزش PLC و اینورتر فایلهای زیر به شمل کمک خواهد کرد.

تعداد صفحه: 2 صفحه

مدت زمان یادگیری: 5 دقیقه

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *