می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

آموزش سریع برق صنعتی ویژه دانشجویان

آموزش سریع برق صنعتی ویژه دانشجویان: این کتابچه آموزش سریع برق صنعتی ویژه دانشجویان یک PDF کامل که شامل 49 صفحه و 5 فصل میباشد. که بسیاری از اطلاعات کاربردی در زمینه برق صنعتی را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد. پیشنیازها: مرجع کامل آموزش برق صنعتی پیشرفته(کلیک کنید. ) آموزش ویدیوی اینورتر هیوندایی(کلیک کنید.) […]

آموزش سریع برق صنعتی ویژه دانشجویان:

این کتابچه آموزش سریع برق صنعتی ویژه دانشجویان یک PDF کامل که شامل 49 صفحه و 5 فصل میباشد. که بسیاری از اطلاعات کاربردی در زمینه برق صنعتی را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.

پیشنیازها:

نام فایل: آموزش سریع برق صنعتی ویژه دانشجویان

تعداد صفحات: 49 صفحه

حجم فایل: 2.5 MB

زبان آموزش: فارسی

برای دانلود PDF آموزش سریع برق صنعتی ویژه دانشجویان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مقدمه ای از PDF آموزش سریع برق صنعتی ویژه دانشجویان

صنعت برق را میتوان مهمترین صنعت در جهان دانست. در حال حاضر بیشترین بازار كار را در رشته هاي برق سیستم هاي قدرت به خود اختصاص داده اند. كه در این رشته ها یكي از مهمترین مشاغلي كه دركشور هاي بزرگ دنیا وجود دارد. صنعت تابلوسازي مدارهاي فرمان و قدرت مي باشد كه توانسته بازار خوبي را براي افراد ایجاد كند. زیرا تمامي كارخانجات و اداره ها و موسسات و حتي ساختمان هاي بزرگ و كوچك به این صنعت نیازمندند. امروزه در شهرهاي بزرگ و كوچك كارگاها و شركتهاي زیادي مشغول به كار مي باشند.

كه توانسته اند افراد زیادي را از نظر شغلي تامین كنند. و این صنعت روز به روز پیشرفته تر مي شود تا جایي كه سیستم هاي كنترل میكانیكي در تابلوهاي برق كم كم از رده خارج مي شوند. و سیستم هاي هوشمند توانسته بازار كار را در دست بگیرند و كشور ما نیز در حال توسعه در این زمینه ها مي باشد. ولي هنوز تمامي كارخانجات و شركتها نتوانسته اند. این سیستم جدید را بر روي دستگاه ها و وسایل خود پیاده كنند. زیرا در كشور ما متخصصان زیادي در این زمینه وجود ندارند. ولي چندین شركت و كارگاه اقدام به تولید این نوع تابلوي سیستم هوشمند كرده اند. و باید مسئوالن توجه بیشتري را به این مورد داشته باشند.

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *