می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

سنکرون کردن دو درایو باهم

نحوه سنکرون کردن دو درایو یاسکاوا برای سنکرون کردن درایو های با یکدیگر روش های مختلفی وجود دارد که در این فایل نحوه سنکرون کردن دوعدد درایو یاسکاوا را با استفاده از پایه های آنالوگ توضیح خواهیم داد. جهت انجام این کار باید پارامترهای خاصی را روی هرکدام از درایو ها تنظیم کنیم به صورت […]
سنکرون کردن

نحوه سنکرون کردن دو درایو یاسکاوا

برای سنکرون کردن درایو های با یکدیگر روش های مختلفی وجود دارد که در این فایل نحوه سنکرون کردن دوعدد درایو یاسکاوا را با استفاده از پایه های آنالوگ توضیح خواهیم داد. جهت انجام این کار باید پارامترهای خاصی را روی هرکدام از درایو ها تنظیم کنیم به صورت زیر:

تنظیمات سمت درایو A1000 :
-1 تنظیم خروجی آنالوگ درایو روی frequency reference
پارامتر H4-01 و H4-04 : تنظیم نوع عملکرد خروجی آنالوگ FM و AM برای تنظیم نوع عملکرد پایه های خروجی آنالوگ درایو باید از پارامترهای گروه U استفاده نمایید .به عنوان مثال اگر مقدار این پارامتر روی عدد 101 تنظیم شده باشد برای مانیتور کردن رفرنس فرکانس و اگر روی عدد 101 تنظیم شده باشد برای مانیتور کردن فرکانس خروجی و ….
عدد های ذکر شده در بالا به صورت زیر بدست می آید:

سنکرون کردن 2 درایو
سنکرون کردن 2 درایو

نکته: باتوجه به اینکه قصد داریم از خروجی آنالوگ برای سنکرون کردن دو عدد درایو استفاده کنیم بنابراین باید مقدار این پارامتر روی عدد 101 تنظیم شود.

سنکرون کردن 2 درایو _ 1
سنکرون کردن 2 درایو _ 1

برای دانلود کامل PDF آموزش سنکرون کردن دو عدد اینورتر باهم به باکس دانلود مراجعه کنید.

 

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *