می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

راهنمای استفاده از سنسور کنترل دمای دلتا

راهنمای استفاده از سنسور کنترل دمای دلتا: کنترلر دمای DTC1000 کنترل دما را از روش‌های مختلفی مانندPID انجام می‌دهد. در واقع در مبحث کنترل دما آنچه اهمیت دارد امکان ثابت نگه‌داشتن دما (با تغییرات و نوسان بسیار کم) در یک نقطه خاص برای زمانی معین است. به‌عنوان‌مثال در دندان‌پزشکی و کنترل دمای کوره با دستگاه‌های […]

راهنمای استفاده از سنسور کنترل دمای دلتا: کنترلر دمای DTC1000 کنترل دما را از روش‌های مختلفی مانندPID انجام می‌دهد. در واقع در مبحث کنترل دما آنچه اهمیت دارد امکان ثابت نگه‌داشتن دما (با تغییرات و نوسان بسیار کم) در یک نقطه خاص برای زمانی معین است.

به‌عنوان‌مثال در دندان‌پزشکی و کنترل دمای کوره با دستگاه‌های اتوکلاو (در کوره نیاز داریم که دما برای چند دقیقه یا چند ساعت دما مقدار ثابتی باشد و تغییر نکند.) با ما در آموزش DTC1000 همراه باشید. ویژگی‌های کارت DTC1000:

پشتیبانی از شبکه‌های مدباس قابلیت اتصال تا هفت کارت به‌صورت آپشن به کارت DTC1000 عمل کنترل دما در این کنترلر به ۴ دسته کلی تقسیم می‌شوند:

  • Manual
  • On/Off
  • PID
  • Ramp/Soak (کارت PID قابل‌برنامه‌ریزی)

پیشنیازهای مورد نیاز:

نام فایل: راهنمای استفاده از سنسور کنترل دمای دلتا
تعداد صفحات: 25 صفحه
زبان آموزش: فارسی
فرمت فایل: PDF

برای دانلود PDF راهنمای استفاده از سنسور کنترل دمای دلتا بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *