می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

راهنمای نصب و راه اندازی HMI کینکو

راهنمای نصب و راه اندازی HMI کینکو: کتابچه راهنمای نصب و راه اندازی HMI کینکو یک PDF کامل در زمینه HMI کینکو میباشد. این PDF شامل 184 صفحه اطلاعت خوبی در زمینه برنامه نویسی و راه اندازی سیستمهای مانیتورینگ Kinco در اختیار شما قرار میدهد. پیشنیازها: کنترل دور موتور اینورتر کینکو(کلیک کنید. ) دانلود نرم […]
قیمت اینورتر kinco

راهنمای نصب و راه اندازی HMI کینکو:

کتابچه راهنمای نصب و راه اندازی HMI کینکو یک PDF کامل در زمینه HMI کینکو میباشد. این PDF شامل 184 صفحه اطلاعت خوبی در زمینه برنامه نویسی و راه اندازی سیستمهای مانیتورینگ Kinco در اختیار شما قرار میدهد.

پیشنیازها:

نام فایل: راهنمای نصب و راه اندازی HMI کینکو

حجم فایل: 15.4

تعداد صفحات: 184 صفحه

زبان آموزش: فارسی

برای دانلود PDF بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مقدمه از PDF آموزش راهنمای نصب و راه اندازی HMI کینکو

سیستم های HMI رابط بین انسان و دستگاه هستند که دنیای اتوماسیون را به اپراترهای شخصی متصل میکنند. کنترل اپراتوری یا مانیتورینگ، برای مدیریت فرآیند، بهینه سازی سیستم و عملکرد ماشین ها و دسترسی بهتر به ماسین آلات و تولید بهتر و نیز به منظور انجام Settingهایی سیستم و پارامتردهی از طریق اپراتور به کار برده میشود. مانیتورینگ در واقع مجموعه ای از مشاهدات در زمان از یک سیستم به منظور کنترل آن است. امروزه در همه کارخانه ها از مانیتورینگ برای کنترل بهتر ماسین آلات و فرآیند استفاده میشود. به زبان ساده تر در مانیتورینگ همه اجزای موجود در یک کارخانه را در یک مانیتور نمایش میدهیم و هر لحظه از وضعیت هر کدام از اجزاء از قبیل موتورها، فن ها و …. آگاه میشویم. و به این ترتیب کنترل فرآیند بهتر و ساده تر میشود. امروزه استفاده از پنلها به منظور مانیتورینگ یک پروسه صنعتی و نیز انجام Settingهای سیستم کنترلی پرکاربرد میباشد.

امروزه در دنیای کارخانجات بسیاری از این تجهیزات با مارکها و برندهایی متنوع و برای کار در شرایط متفاوت نمایند. سعی ما بر این میباشد که در این کتابچه شما را با HMI ساخت Kinco آَشنا میسازیم.

معرفی سخت افزار: بطور کلی HMIهای ساخت شرکت Kinco به سه دسته کل تقسیم میشوند:

  • سری MD
  • سری MT4000
  • سری MT5000

سری MD: این سری از پنلها Kinco بصورت کلیدی میباشد. صفحه نمایش آنها 4.3 اینچی بوده و بصورت تگ رنگ میباشند. این نسل از پنلها قابلیت نمایش پیغام ها و نیز گرافیک بسیاز ساده ای را دارا میباشند. نرم افزار آن TP300EN می باشند.

سری MT4000: این سری از پنلهای Kinco از نوع تاچ میباشند. تمامی پنلهای این خانواده بصورت 65535 رنگ بوده و دارای پورت های ارتباطی RS232 , RS485 میباشند. تمامیاین پنلها دارای پورت USB Slave میباشند. این پنلها میتوانند بصورت سفارشی دارای قابلیت اترنت، USB host و پورت های مانند CAN , MPI در برخی مدلها میباشند. نرم افزار این مدل از HMI بنام KincoHmiware میباشد.

سری MT5000: این سری از پنلهای کینکو بصورت Touch با صفحه نمایش 5.6 اینچ تا 15 اینچ میباشند. تمامی پنلهای این خانواده دارای صفحه نمایش با رزولوشن بالا و 65535 رنگ بوده و دارای پورت ارتباطی RS232, RS485 میباشند. تمامی این پنلها دارای پورت USB Slave و پورت اترنت میباشند. این پنلها میتوانند بصورت سفارشی دارای قابلیت MPI CANopen و Profibus-DP در برخی مدلها میباشند. برخی از مدل های این خانواده دارای Audio و Vedio میباشند. نرم افزار این مدل از HMI بنام KincoHmiware میباشد.

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *