می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

کنترل دور موتور اینورتر کینکو

کنترل دور موتور اینورتر کینکو: همزمان با پیشرفت و فزونی کاربرد موتورهای AC تکنولوژی کنترل کننده های دور موتور AC نیز دستخوش تغییرات شگرفی شده اند. بطوریکه اینورتر های AC قابلیت موتورهای AC را تکمیل کرده اند. در کاربردهای صنعتی غالباً می خواهیم که موتورها در سرعت و گشتاور دلخواهمان کارکنند، بنابراین برای کنترل سرعت […]
کینکو INVERTER

کنترل دور موتور اینورتر کینکو:

همزمان با پیشرفت و فزونی کاربرد موتورهای AC تکنولوژی کنترل کننده های دور موتور AC نیز دستخوش تغییرات شگرفی شده اند. بطوریکه اینورتر های AC قابلیت موتورهای AC را تکمیل کرده اند. در کاربردهای صنعتی غالباً می خواهیم که موتورها در سرعت و گشتاور دلخواهمان کارکنند، بنابراین برای کنترل سرعت و گشتاور موتور از کنترل کننده های دور موتور استفاده می کنیم.

نام فایل: کنترل دور موتور اینورتر کینکو

تعداد صفحات: 8 صفحه

حجم فایل: 7.2MB

زبان آموزش: فارسی

پیشنیازها:

برای دانلود PDF بر روی لینک زیر کلیک کنید.

اینورتر ها تجهیزاتی هستند از قطعات الکترونیکی مانند: تریستورها، IGBT و خازن ساخته شدند که از آنها برای کنترل ولتاژ و کنترل فرکانس استفاده می شود. علاوه براین در کاردبرهایی مانند جرثقیل ها، آسانسورها و کاربرد های صنعتی که عدم وجود ضربه در راه اندازی و توقف موتور از اهمیت ویژه ای برخوردار است، استفاده از اینورتر اجتناب ناپذیر می شود.

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *