خانه کتابچه کنترل دور موتور اینورتر کینکو

کنترل دور موتور اینورتر کینکو

۰
کنترل دور موتور اینورتر کینکو
کینکو INVERTER

همزمان با پیشرفت و فزونی کاربرد موتورهای AC تکنولوژی کنترل کننده های دور موتور AC نیز دستخوش تغییرات شگرفی شده اند. بطوریکه اینورتر های AC قابلیت موتورهای AC را تکمیل کرده اند. در کاربردهای صنعتی غالباً می خواهیم که موتورها در سرعت و گشتاور دلخواهمان کارکنند، بنابراین برای کنترل سرعت و گشتاور موتور از کنترل کننده های دور موتور استفاده می کنیم.

 

نام فایل: کنترل دور موتور اینورتر کینکو

تعداد صفحات: ۸ صفحه

حجم فایل: ۷.۲MB

زبان آموزش: فارسی

پیشنیازها:

 

 

برای دانلود PDF بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

[dai_button btn-label=”لینک دانلود کنترل دور موتور اینورتر کینکو ” popup-title=”دریافت لینک دانلود” popup-content=”لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. ما فورا لینک دانلود را برای شما ایمیل خواهیم کرد.” download-id=”juln78ciexxjz60snhou” popup-image=”https://plcmen.ir/wp-content/plugins/download-after-info/assets/img/dai-image.jpg” button-color=”#cd2653″ button-title-color=”#ffffff” button-border-radius=”3″]

 

 

اینورتر ها تجهیزاتی هستند از قطعات الکترونیکی مانند: تریستورها، IGBT و خازن ساخته شدند که از آنها برای کنترل ولتاژ و کنترل فرکانس استفاده می شود. علاوه براین در کاردبرهایی مانند جرثقیل ها، آسانسورها و کاربرد های صنعتی که عدم وجود ضربه در راه اندازی و توقف موتور از اهمیت ویژه ای برخوردار است، استفاده از اینورتر اجتناب ناپذیر می شود.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here