می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

آموزش ساخت تابلو روان

آموزش ساخت تابلو روان: چنانچه تمامی مراحل را با دقت و با توجه به تصاویر انجام دهید در عرض چند دقیقه با اصول طراحی تابلو روان آشنا خواهید شد بدون نیاز به دانستن علم الکترونیک و یا اصول برنامه نویسی قادر خواهید بود در عرض چند ساعت یک تابلو روان حرفه ای با کیفیت و […]

آموزش ساخت تابلو روان: چنانچه تمامی مراحل را با دقت و با توجه به تصاویر انجام دهید در عرض چند دقیقه با اصول طراحی تابلو روان آشنا خواهید شد بدون نیاز به دانستن علم الکترونیک و یا اصول برنامه نویسی قادر خواهید بود در عرض چند ساعت یک تابلو روان حرفه ای با کیفیت و با قابلیت های بسیار عالی بسازید.

پیشنیازهای مورد نیاز:

نام فایل: آموزش ساخت تابلو روان

تعداد صفحات: 18 صفحه

زبان آموزش: فارسی

فرمت فایل: PDF

برای دانلود PDF آموزش ساخت تابلو روان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قسمتی از آموزش ساخت تابلو روان

در تصویر زیر یک عدد ماژول LED مشاهده میشود که یکی از سمت اصی و دیگری از پشت در تصویر مشهود است.

آموزش ساخت تابلو روان

ماژولهای LED دارای مشخصه های فنی بسیار زیادی میباشد اما چند مشخصه مهم آنها را لازم است حتما بدانید در این بخش بررسی کنیم. مهمترین مشخصه ای رنگی است که یک ماژول LED تولید میکند. LEDها مورد استفاده در یک ماژول ممکن است قرمز، سبز، آبی یا ترکیبی از این رنگها باشد. در ماژول LED قرمز که در تصویر مشاهده میشود تنها از LED قرمز استفاده شده است.

آموزش ساخت تابلو روان

در ماژول LED سبز تنها از LED سبز، و در ماژول آبی تنها از LED آبی، و در ماژول سفید تنها از LED سفید استفاده میشود. این گونه ماژولها را ماژولهای تک رنگ مینامیم که بترتیب با علامت اختصاری R1، G1، B1 ، W1 نشان میدهیم:

آموزش ساخت تابلو روان

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *