می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

Mccb و کارایی آن در برق صنعتی

Mccb و کارایی آن در برق صنعتی: یکی از کلیدھای برق صنعتی که در تابلوھای فرمان موتوری به وفور مورد استفاده قرار می گیرد کلید MCCB است motor circuit protection breaker  نام کامل این کلید است. البته باید عنوان کنیم که برخی برندھای سازنده اسامی دیگری برای این کلید در نظر گرفته اند ولی اسم […]

Mccb و کارایی آن در برق صنعتی: یکی از کلیدھای برق صنعتی که در تابلوھای فرمان موتوری به وفور مورد استفاده قرار می گیرد کلید MCCB است motor circuit protection breaker  نام کامل این کلید است.

البته باید عنوان کنیم که برخی برندھای سازنده اسامی دیگری برای این کلید در نظر گرفته اند ولی اسم اصلی به ھمین شکل است این کلید برای حفاظت در برابر اضافه بارو اتصال کوتاه موتور استفاده می شود و از وسایلی مثل رله کنترل بار مطمئن تر است زیرا ھم می توان با آن مدار را به صورت دستی قطع و وصل کرد و در ضمن مدارھای داخلی مطمئن تری نیز دارد. شکل زیر یک نمونه از این کلید را که اتفاقا زیاد ھم در ایران و در تابلوھای برق استفاده می شود نشان می دھد.

 

پیشنیازهای مورد نیاز:

نام فایل: Mccb و کارایی آن در برق صنعتی

تعداد صفحات: 2 صفحه

زبان آموزش: فارسی

فرمت فایل: PDF

 

برای دانلود PDF آموزش Mccb و کارایی آن در برق صنعتی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

استفاده از این کنتاکتھا در سیگنالینگ و مدار فرمان میباشد و با باز و بسته شدن کلید و کنتاکتھای اصلی، کنتاکت ھای کمکی تغییر وضعیت میدھند. مثلا می توان از این کنتاکتھا برای روشن و خاموش شدن یک لامپ سیگنال که نشان دھنده عملکرد موتور است استفاده کرد.

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *