می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

تجهیزات حفاظت و کنترل

تجهیزات حفاظت و کنترل فیوزها کلیدهای خودکار مینیاتوری کلیدهای خودکار (اتوماتیک) کلیدهای مغناطیسی (کنتاکتور) کلیدهای مجزا کننده زیر بار کلید یا وسیله حفاظتی جریان باقیمانده RCD کلید های جریان تفاضلی کلیدهایی هستند که اگر جمع جریان های خروجی از کلید با جمع جریان های ورودی به آن برابر نباشد. یعنی بخشی از جریان، هر چند […]

تجهیزات حفاظت و کنترل

  • فیوزها
  • کلیدهای خودکار مینیاتوری
  • کلیدهای خودکار (اتوماتیک)
  • کلیدهای مغناطیسی (کنتاکتور)
  • کلیدهای مجزا کننده زیر بار
  • کلید یا وسیله حفاظتی جریان باقیمانده RCD

کلید های جریان تفاضلی کلیدهایی هستند که اگر جمع جریان های خروجی از کلید با جمع جریان های ورودی به آن برابر نباشد. یعنی بخشی از جریان، هر چند کوچک، به جای برگشتن از طریق هادی های مدار از راه دیگر مانند زمین به منبع برگردد واکنش نشان داده و کلید را قطع می کند.

پیشنیازهای مورد نیاز:

نام فایل: تجهیزات، وسایل حفاظت و کنترل

تعداد صفحات: صفحه

زبان آموزش: فارسی

فرمت فایل: PDF

برای دانلود PDF تجهیزات، وسایل حفاظت و کنترل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

در سیستم C-TN استفاده از کلید ها و وسایل جریان باقیمانده فقط با اضافه کردن هادی حفاظتی به قسمتی از مدار که تحت پوشش کلید یا وسیله حفاظتی می باشد و تبدیل آن به S-TNممکن خواهد بود.

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *