می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

پیکربندی و برنامه نویسی شبکه اترنت صنعتی در نرم افزار Step7

پیکربندی و برنامه نویسی شبکه اترنت صنعتی در نرم افزار Step7: امروزه در کشور ما ردپای اترنت صنعتی را در صنایعی که اتوماسیون مدرن یا نسبتاً مدرن دارند میتوان مشاهده کرد. در مواردی نیز که از سیستم جامع و یکپارچه اتوماسیون زیمنس یعنی pcs 7 استفاده شده شبکه اصلی مورد استفاده برای ارتباط بین plc […]

پیکربندی و برنامه نویسی شبکه اترنت صنعتی در نرم افزار Step7: امروزه در کشور ما ردپای اترنت صنعتی را در صنایعی که اتوماسیون مدرن یا نسبتاً مدرن دارند میتوان مشاهده کرد. در مواردی نیز که از سیستم جامع و یکپارچه اتوماسیون زیمنس یعنی pcs 7 استفاده شده شبکه اصلی مورد استفاده برای ارتباط بین plc ها و نیز ارتباط plc ها با سیستم های hmi شبکه اترنت صنعتی است.

از اینرو ارتباط با اترنت صنعتی را میتوان به عنوان پیش نیاز استفاده از pcs 7 تلقی کرد. کتاب پیکربندی و برنامه نویسی شبکه اترنت صنعتی با نرم افزار step 7 در 311 صفحه به تألیف مهندس محمدرضا ماهر و به اهتمام شرکت صابکو به صورت pdf آماده دانلود می باشد. این کتاب مشتمل بر موارد زیر می باشد:

  • اترنت صنعتی و استانداردهای آن
  • ارتباطات فیزیکی در اترنت
  • ارتباطات منطقی در اترنت
  • اجزای سخت افزاری اترنت صنعتی
  • پیکربندی و برنامه نویسی opc با اترنت
  • و …

پیشنیازهای مورد نیاز:

نام فایل: پیکربندی و برنامه نویسی شبکه اترنت صنعتی در نرم افزار Step7

تعداد صفحات: 312 صفحه

زبان آموزش: فارسی

فرمت فایل: PDF

برای دانلود PDF پیکربندی و برنامه نویسی شبکه اترنت صنعتی در نرم افزار Step7 بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *