می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

نمونه ای از یک پروژه PLC دلتا (پروژه مدار اولویت با اولین ورودی)

نمونه ای از یک پروژه PLC دلتا (پروژه مدار اولویت با اولین ورودی): شرح پروژه: 3 گروه برای یک مسابقه شرکت کرده اند: دبستانی ها، راهنمایی ها و دبیرستانی ها. این سه گروه در صورتی می توانند به سوال مطرح شده پاسخ دهند که قبل از دو گروه دیگر شستی موجود بر روی میزشان را […]
نمونه ای یک پروژه PLC دلتا

نمونه ای از یک پروژه PLC دلتا (پروژه مدار اولویت با اولین ورودی): شرح پروژه: 3 گروه برای یک مسابقه شرکت کرده اند: دبستانی ها، راهنمایی ها و دبیرستانی ها. این سه گروه در صورتی می توانند به سوال مطرح شده پاسخ دهند که قبل از دو گروه دیگر شستی موجود بر روی میزشان را فشار دهند. در این صورت 2 گروه دیگر شانس پاسخ دادن را از دست داده و فشار شستی روی میزشان بی تاثیر خواهد بود .برای گروه سوم و اول 2 شستی جواب و برای گروه دوم 1 شستی جواب موجود است.

به منظور ایجاد فرصت بیشتر برای گروه دبستانی ها 2 شستی پاسخ برایشان در نظر گرفته اند که با زدن هر کدام خروجی جواب روشن می شود و گروه های دیگر شانس پاسخگویی را از دست خواهند داد. برای محدود کردن گروه دبیرستانی ها و رعایت عدالت برای این گروه هم 2 شستی پاسخ تعبیه شده با این تفاوت که گروه دبیرستانی ها باید همزمان هر دو شستی را فشار دهند تا شانس پاسخگویی را از آن خود کرده باشند. یک ورودی هم برای میزبان در نظر گرفته شده که در صورت فشرده شدن , خروجی پاسخ مربوط به همه ی گروه ها خاموش می شود.

دیگر مهندسین مطالب زیر را مطالعه کرده اند:

قسمتی از آموزش نمونه ای از یک پروژه PLC دلتا (پروژه مدار اولویت با اولین ورودی)

المانها:

برنامه کنترلی:

نام فایل: نمونه ای از یک پروژه PLC دلتا (پروژه مدار اولویت با اولین ورودی)

تعداد صفحات: 4 صفحه

فرمت فایل: PDF

زبان آموزش: فارسی

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *