می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

PDF راهنمای نصب اینورتر ABB

اینورتر ABB یک اینورتر خوب، پرکاربرد و مورد اطمینان در صنایع PLC و اتوماسیون صنعتی است. فایل آموزشی اینورتر ABB یکی از معدود فایلهای تهیه شده در زمنیه این نوع اینورتر است. PDF راهنمای نصب اینورتر ABB را در باکس دانلود قرار دارد میتوانید از آنجا دانلود کنید. مزایای استفاده از درایوهای ABBصرفه جویی قابل […]
اینورتر ABB

اینورتر ABB یک اینورتر خوب، پرکاربرد و مورد اطمینان در صنایع PLC و اتوماسیون صنعتی است. فایل آموزشی اینورتر ABB یکی از معدود فایلهای تهیه شده در زمنیه این نوع اینورتر است. PDF راهنمای نصب اینورتر ABB را در باکس دانلود قرار دارد میتوانید از آنجا دانلود کنید.

مزایای استفاده از درایوهای ABB
صرفه جویی قابل توجه در مصرف انرژی: به جای آنکه یک موتور الکتریکی همواره با سرعت نامی خود کار کند. با استفاده از درایو می توان سرعت موتور را بسته به نیاز تغییر داد. کاهش سرعت موتور باعث صرفه جویی قابل توجه در مصرف انرژی و همچنین جلوگیری از استهالک بیش از حد موتور خواهد شد. کنترل بهینه فرآیند: باعث می شود. موتور با سرعت و دقت بیشتری به سرعت مورد نیاز برسد. و این سرعت همواره تحت کنترل درست باشد. این موضوع منجر به بالا رفتن کیفیت سازگاری و بهبود خروجی سیستم خواهد شد.

کاهش هزینه تعمیر و نگهداری: استفاده از سرعت و گشتاور متغیر در موتور باعث کاهش استهالک و فرسودگی کمتر در موتور خواهد شد. به عنوان مثال افزایش تدریجی سرعت و گشتاور موتور مانع از تغییر ناگهانی در موتور و ایجاد آسیب در آن در طول زمان خواهد شد. ارتقاء کارآمد سیستم: با استفاده از درایو، تسمه، چرخ دنده و جعبه دنده و ولوهایی که باعث کنترل سرعت موتور می شوند. حذف می گردد که این موضوع باعث کاهش هزینه در زمان ارتقاء و کاهش چشمگیر ابعاد سیستم خواهد شد.

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *