می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت‌نام

نرم افزار خانه هوشمند رایج در صنعت هوشمندسازی خانه

نرم افزار خانه هوشمند Orvibo Orvibo‌ یک برند چینی می باشد که بر پایه ی تکنولوژی و پروتکل بیسیم بنا شده است. نرم افزار خانه هوشمند پروتکل محصولات خانه هوشمند اورویبو Zigbee‌ و wifi‌ می باشد. اولین سوکت GSM در سال 2011 توسط Orvibo طراحی شده است و در سال 2014 ابزارهای اتوماسیون خانگی ارزان […]

نرم افزار خانه هوشمند Orvibo

Orvibo‌ یک برند چینی می باشد که بر پایه ی تکنولوژی و پروتکل بیسیم بنا شده است. نرم افزار خانه هوشمند پروتکل محصولات خانه هوشمند اورویبو Zigbee‌ و wifi‌ می باشد. اولین سوکت GSM در سال 2011 توسط Orvibo طراحی شده است و در سال 2014 ابزارهای اتوماسیون خانگی ارزان قیمت را راه اندازی کرد. شرکت Orvibo‌ (اورویبو) با قدرت و مانور روی IOT،‌ AI و تکنولوژی های محاسباتی ابری، امنیت بیشتر، صرفه جویی در انرژی و راحتی را برای مشتریانش در سراسر جهان به ارمغان آورده است.

نرم افزار SmartLife

جهت استفاده از وسایل خانه هوشمند OnSmart بایستی نرم افزار SmartLife را در گوشی خود نصب کنید.با استفاده از این نرم افزار شما قادر خواهید بود وسایل مختلف را کنترل نمایید، سناریو های مختلفی تعریف کنید، پیامها و آلارم ها را دریافت و تنظیمات مختلفی را انجام دهید. برای دانلود نرم افزار میتوانید با اسکن کردن QR code روی جعبه محصولات و یا از طریق Play Store یا App Store نرم افزار Smart Life را دانلود و پس از اتمام عملیات دانلود نرم افزار را در گوشی یا تبلت نصب کنید.

جهت استفاده از نرم افزار بایستی با استفاده از یک آدرس ایمیل و یا شماره موبایل معتبر ثبت نام کنید. برای این کار آدرس ایمیل یا شماره موبایل را در قسمت مشخص شده وارد کنید. و با زدن دکمه (Get Verification Code) کد مربوطه برایتان ارسال خواهد شد. پس از وارد کردن کد راستی آزمایی وارد پنجره تعریف ایمیل (Set Password) خواهید شد.

نرم افزار خانه هوشمند Home I/O

 
 

خانه هوشمند بیسیم

  • پیاده سازی اتوماسیون خانگی در خانه های بزرگ با فاصله های سیم کشی طولانی باعث تضعیف سیگنال ها و عملکردشان می شود. که از این رو، استفاده از پروتکل خانه هوشمند بیسیم بسیار مناسب می باشد.
  • پروتکل خانه هوشمند بیسیم Zigbee دارای شبکه ی از نوع mesh ‌ می باشد.
  • توان بسیار پایین پروتکل خانه هوشمند بیسیم که باعث میشود. محصولات زیر نظر این پروتکل، هم با باطری و هم با برق کار کنند.
  • تجهیزات خانه هوشمند بیسیم بدون کمترین تغییر یا تخریب در خانه، قابل نصب هستند. و همچنین هزینه ها را به مقدار قابل توجهی کاهش می دهند.

 

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود نرم افزار Home IO دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *