می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

21 مثالهای کاربردی با دستگاه های لوگو

21 مثالهای کاربردی با دستگاه های لوگو: مثالهای کاربردی با LOGO زیمنس و یا هر برند دیگه در صنعت بسیار اساسی در مرحله آموزش و فراگیری می باشد،شما تصور کنید قصد آموزش با PLC ها و یا مینی پی ال سی ها را دارید زمانی که شما قصد این کار را بکنید منابع و مطالب […]

21 مثالهای کاربردی با دستگاه های لوگو: مثالهای کاربردی با LOGO زیمنس و یا هر برند دیگه در صنعت بسیار اساسی در مرحله آموزش و فراگیری می باشد،شما تصور کنید قصد آموزش با PLC ها و یا مینی پی ال سی ها را دارید زمانی که شما قصد این کار را بکنید منابع و مطالب آموزشی زیادی برای این کار پیدا می شوند که همگی آنها شروع به آموزش آن موضوع می کنند و نکته بسیار اساسی که در این صنعت را رعایت نمیکنند،اون نکته در واقع همان ایجاد سوال در ذهن شما و یا آموزش به صورت پروژه محور،مثالهای کاربردی با LOGO زیمنس در واقع جزوه ای می باشد که فقط و فقط در داخل آن پروژه هایی از سطح ساده تا پیشرفته طرح شده که شما پس از فراگیری و آموزش به آنها نیاز پیدا خواهید کرد.

همانطور که می دانید تسلط و لازمه داشتن دانش کافی در برنامه نویسی Logo داشتن مهارت در طراحی مدار فرمان می باشد. لذا پیشنهاد می شود به همراه این فایل رایگان فایل جزوه آموزشی مدار فرمان را نیز از طریق همین سایت دانلود کرده و همراه این فایل رایگان مورد استفاده قرار دهید.در ادامه لینک ها در اختیار شما قرار می گیرد.

پیشنیازهای مورد نیاز:

نام فایل: 21 مثالهای کاربردی با دستگاه های لوگو

تعداد صفحات: 13 صفحه

فرمت فایل: PDF

زبان آموزش: فارسی

برای دانلود PDF مثالهای کاربردی با دستگاه های لوگو بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *