می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

مراحل اساسی طراحی یک پروژه صنعتی

مراحل اساسی طراحی یک پروژه صنعتی: کتابچه مراحل اساسی طراحی  یک PDF آموزش است که شامل 58 اسلاید از یک پاورپوینت میباشد، در این PDF تمامی روشها برای اجرای یک پروژه صنعتی در عمل میباشد. شما باید قبل از شروع یک پروژه مقدماتی را در مورد وسایل و تجهیزات انتخابی برای کار با آن را […]

مراحل اساسی طراحی یک پروژه صنعتی:

کتابچه مراحل اساسی طراحی  یک PDF آموزش است که شامل 58 اسلاید از یک پاورپوینت میباشد، در این PDF تمامی روشها برای اجرای یک پروژه صنعتی در عمل میباشد. شما باید قبل از شروع یک پروژه مقدماتی را در مورد وسایل و تجهیزات انتخابی برای کار با آن را بدانید تا مجبور به صرف هزینه های هنگفتی شوید.

پیشنیازهای مورد نیاز:

نام فایل: مراحل اساسی طراحی یک پروژه صنعتی

حجم فایل: 5.7 MB

تعداد اسلاید: 58 اسلاید

زبان آموزش: فارسی

جزوه مراحل اساسی طراحی  در ۲9 صفحه برای کاربران گردآوری شده است، در این جزوه نویسنده به تقسیم پروسه به نواحی مختلف پرداخته است، ادرس اتوماسیون شامل چند گروه کار مشخص است که با تشخیص وظیفه هر گروه کاری و تفکیک این گروه‌ها و اجزاء کوچکتر از تا پروسه های پیچیده تر هم به خوبی قابل اجرا هستند.

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *