می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

راهنمای کنترل دمای دلتا سری DTE

راهنمای کنترل دمای دلتا سری DTE: سری DTE، کنترل دمای چند کاناله از نوع مادولار (واحدهای جداگانه متصل شونده) است که میتوانند حداکثر تا 8 واحد ورودی ترموکوپل را یا سنسور پلاتین RTD را بپذیرد. DTE بر روی ریل تابلو نصب شده و هر کانال آن بصورت مصتقل عمل میکند. سری DTE کارتهای خروجی مختلفی […]

راهنمای کنترل دمای دلتا سری DTE: سری DTE، کنترل دمای چند کاناله از نوع مادولار (واحدهای جداگانه متصل شونده) است که میتوانند حداکثر تا 8 واحد ورودی ترموکوپل را یا سنسور پلاتین RTD را بپذیرد. DTE بر روی ریل تابلو نصب شده و هر کانال آن بصورت مصتقل عمل میکند. سری DTE کارتهای خروجی مختلفی را در اختیار قرار میدهد. (خروجی رله، ولتاژ بصورت پالس، جریان و جریان خطی). همچنین خروجی ارتباطی دو سیمه RS-485 که در آن تعبیه شده انتقال اطلاعات را با سرعت تا 115200 را ممکن میسازد.

پیشنیازهای مورد نیاز:

قسمتی از آموزش راهنمای کنترل دمای دلتا سری DTE

سری DTE، کنترل دمای چند کاناله از نوع مادولار (واحدهای جداگانه متصل شونده) است که میتوانند حداکثر تا 8 واحد ورودی ترموکوپل را یا سنسور پلاتین RTD را بپذیرد. DTE بر روی ریل تابلو نصب شده و هر کانال آن بصورت مصتقل عمل میکند. سری DTE کارتهای خروجی مختلفی را در اختیار قرار میدهد. (خروجی رله، ولتاژ بصورت پالس، جریان و جریان خطی). همچنین خروجی ارتباطی دو سیمه RS-485 که در آن تعبیه شده انتقال اطلاعات را با سرعت تا 115200 را ممکن میسازد.

روش کنترل PID قابل برنامه ریزی در DTE، امکان تنظیم و برپا کردن 64 مجموعه (درجه حرارت و مدت کنترل) را فراهم میسازد. حداکثر 7 واحد کنترلر DTC2000 را میتوان به DTE متصل و اضافه نمود و DTE همان پروتکل ارتباطی همزمان و سیستم شناسایی اتوماتیک که در DTC وجود دارد را پشتیبانی کرده و بکار میبرد.

کنترلرهای DTE شامل چهار قسمت است:

  • واحد اصلی
  • بورد مدار 2DS
  • بورد مدار 20T
  • کارت خروجی

شکل، اجزاء و ابعاد خارجی

1.ترمینالهای ورودی و خروجی

2.LEDهای نمایش دهنده وضعیت

3.نمایشکر و تنظیم کننده پارامترها

4.گیره ریل تابلو (DIN)

5.سوکت برق ورودی دستگاه

6.سوکت ارتباطی RS-485

7.گیره نصب قطعه جانبی (Extention Module)

8. سوکت اتصال الکتریکی قطعه جانبی

نام فایل: راهنمای کنترل دمای دلتا سری DTE

تعداد صفحات: 34 صفحه

فرمت فایل: PDF

زبان آموزشی: فارسی

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
مهندس محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *