خانه آخرین نوشته ها آموزش مانیتورینگ TP170A

آموزش مانیتورینگ TP170A

۰
آموزش مانیتورینگ TP170A
آموزش مانیتورینگ TP170A

صفحه نمایش این HMI تک رنگ و بصورت صفحه کلید لمسی عمل میکند. در قسمت زیرین این وسیله سه کانکتور وجود دارند. یکی از آنها که دو پین است برای ارتباط منبع تغذیه ۲۴V با این واسط است. دو کانکتور دیگر این واسط ۹ پین بوده و یکی برای ارتباط TP با PLC و دیگری برای ارتباط TP با پروگرامر است. این وسیله واسط به کمک پروگرامری که مجهز به نرم افزار Wincc Flexible باشد. برنامه ریزی میشود.

 

شمای ارتباطی یک TP170A با یک PLC سری ۳۰۰-S7 و با یک PC یا PG نشان داده شده است. این PC که مجهز به نرم افزارهایflexible Wincc و Manager Simatic است از آن برای برنامه ریزی PLC و HMI استفاده میشود. که وسیله اول با نرم افزار Manager Simatic و وسیله دوم با نرم افزار Flexible Wincc برنامهریزی میشوند ارتباط HMI با PLC برای تبادل اطلاعات کاربر با سیستم از طریق دستگاه HMI است.

 

پیشنیازهای مورد نیاز:

 

 

نام فایل: آموزش مانیتورینگ TP170A

فرمت فایل: PDF

تعداد صفحات: ۳۲ صفحه

زبان آموزش: فارسی

 

برای دانلود PDF آموزش مانیتورینگ TP170A بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

[dai_button btn-label=”لینک دانلود آموزش مانیتورینگ TP170A ” popup-title=”دریافت لینک دانلود” popup-content=”لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. ما فورا لینک دانلود را برای شما ایمیل خواهیم کرد.” download-id=”g37juvun40v3twqeo0bd” popup-image=”https://plcmen.ir/wp-content/plugins/download-after-info/assets/img/dai-image.jpg” button-color=”#cd2653″ button-title-color=”#ffffff” button-border-radius=”3″]

 

قسمتی از آموزش مانیتورینگ TP170A

معرفی صفحه نمایشهای سیستمی TP170A:

پس از وصل شدن منبع تغذیه ۲۴V به TP170A صفحه نمایش سیستمی روی صفحه نمایشTP آشکار میشود. این صفحه نمایش دارای چهار دکمه است اگر هیچ کدام از آنها انتخاب نشود پس از چند ثانیه بعد از وصل شدن منبع تغذیه بصورت خودکار به حالت نمایش(حالت Start) رفته و در صورت وجود برنامه نمایش در این HMI اولین صفحه برنامه را نمایش میدهد. کاربرد هر یک از این چهار دکمه ها  است.

دکمه Configure:

هرگاه قبل از رفتن TP به حالت Start دکمه Configure انتخاب شود صفحه نمایش سیستمی باز میشود. در این صفحه تنظیمات لازم برای ارتباط TP با PG و TP با PLC انجام میشود. این تنظیمات شامل فعال کردن گزینه انتقال برنامه از PG به TP از راه دور و همچنین انتخاب آدرس و تنظیم سرعت تبادل اطلاعات برای TPدر شبکه DP-PROFIBUS و یا شبکه MPI  برای ارتباط با PLC است.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here