می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

راهنمای کنترل دمای دلتا سری DPA

راهنمای کنترل دمای دلتا سری DPA: نکته: DPA یک دستگاه اندازگیری فشار است. خارج از مشخصات و محدوده توانایی دستگاه، از آن استفاده ننمائید. فشار بیش ازحد و سیم کشی و اتصالات غلط  ممکن است منجر به صدمات جدی به افراد یا لطمه به دستگاهها زند.   دیگر مهندسین مطالب زیر را نیز مشاهده کرده […]
راهنمای کنترل دمای دلتا سری DPA

راهنمای کنترل دمای دلتا سری DPA: نکته: DPA یک دستگاه اندازگیری فشار است. خارج از مشخصات و محدوده توانایی دستگاه، از آن استفاده ننمائید. فشار بیش ازحد و سیم کشی و اتصالات غلط  ممکن است منجر به صدمات جدی به افراد یا لطمه به دستگاهها زند.

 

دیگر مهندسین مطالب زیر را نیز مشاهده کرده اند.

دستگاه اندازگیری فشار را در مکانهای زیر نصب نکنید:

  • گرد و غبار گاز و مایعاتی که ایجاد خوردگی و پوسیدگی میکنند.
  • رطوبت، تابش و تششع زیاد
  • لرزش، شوک و ضربه
  • ولتاژ و فرکانس بالا

همچنین دستگاه اندازگیری DPA برای اندازگیری فشار هوا مورد استفاده قرار میگیرد. از اندازگیری فشار گازهای قابل اشتعال، گازهای مسموم کننده و گازهایی که ایجاد وردگی و پوسییدگی میکند، اجتناب نمائید.

اطمینان نمائید هنگام نصب و سیم کشی و بستن اتصالات، برق دستگاه قطع باشد. و همچنین جلوگیری از صدمه به افراد و سایر تجهیزات، منبع تولیدکننده فشار نیز متوقف باشد.

به منظور جلوگیری از اندازگیری غلط و یا مشکلات ایمنی در دستگاه DPA، حتما از قطعات سازگار و منطبقبر مشخصات “منفذ ورودی فشار” برای اتصال استفاده نمائید.

قبل از اتصال به برق دستگاه، که سیمهای برق بطور صحیح وصل شده و ولتاژ منبع تغذیه صحیح است، در غیر این صورت ولتاژ بیش از حد باعث ضربه زدن به دستگاه میشود.

از مایعات اسیدی یا قلیایی برای تمیز کزدن دستگاه استفاده نکنید، لطفا برای تمیز کردن آن از دستمال خشک و نرم استفاده کنید.

 

نام فایل: راهنمای کنترل دمای دلتا سری DPA

تعداد صفحات: 18 صفحه

فرمت فایل: PDF

زبان آموزش: فارسی

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *