می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

کانتر شمارنده سرعت بالا دو فاز با دو ورودی

کانتر شمارنده سرعت بالا دو فاز با دو ورودی: در این برنامه پی ال سی 28SV2-DVP با ارسال پالس دو فاز AB  اختالف فاز بین دو فاز نشان دهنده ی جهت چرخش موتور است. یک سروو موتور را با تعداد پالس 010111 در ثانیه مقدار چرخش با فرکانس 100KHz سرعت چرخش کنترل می کند. چرخش […]

کانتر شمارنده سرعت بالا دو فاز با دو ورودی: در این برنامه پی ال سی 28SV2-DVP با ارسال پالس دو فاز AB  اختالف فاز بین دو فاز نشان دهنده ی جهت چرخش موتور است. یک سروو موتور را با تعداد پالس 010111 در ثانیه مقدار چرخش با فرکانس 100KHz سرعت چرخش کنترل می کند. چرخش موتور توسط انکودر کنترل شده و خروجی انکودر به ورودی شمارنده سرعت باالی plc وارد می شود.

در صورتیکه تعداد پالس شمرده شده مقدار چرخش توسط شمارنده ی با تعداد پالس تعیین شده در برنامه متفاوت باشد یک آلارم فعال میشود.

 

مهندسین دیگر مطالب زیر را مشاهده کرده اند:

المانها:

 

برنامه کنترلی:

برنامه کنترلی کانتر شمارنده سرعت بالا

نام فایل: کانتر شمارنده سرعت بالا دو فاز با دو ورودی

فرمت فایل: PDF

تعداد صفحات: 7 صفحه

زبان آموزش: فارسی

برای دانلود PDF کانترشمارنده سرعت بالا دو فاز با دو ورودی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *