می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

آسانسورهای هیدرولیکی

آسانسورهای هیدرولیکی: مهمترین قطعه در تامین امنیت آسانسور هیدرولیک valve Rapture است که می بایست دارای کیفیت و دقت ویژه ای بوده و از استانداردهای معتبر اروپایی و یا آمریکایی برخوردار باشد. در صورتی که به هر دلیلی خروج روغن از جک از میزان تعریف شده تجاوز کند این شیر وارد عمل شده و امنیت […]

آسانسورهای هیدرولیکی: مهمترین قطعه در تامین امنیت آسانسور هیدرولیک valve Rapture است که می بایست دارای کیفیت و دقت ویژه ای بوده و از استانداردهای معتبر اروپایی و یا آمریکایی برخوردار باشد. در صورتی که به هر دلیلی خروج روغن از جک از میزان تعریف شده تجاوز کند این شیر وارد عمل شده و امنیت آسانسور را تامین می کند. WITTUR چهار گواهینامه  (certificate) به شماره های 400-ARV100 فقط برای شیرهای valve rapture خود اخذ کرده است.

در محصوالت WITTUR قابلیت منحصر به فردی لحاظ شده است که با آن می توان شیر ترکیدگی را در حین عملیات راه اندازی تست کرد و از تنظیمات آن مطمئن شد. چرا که تنها وجود شیر ترکیدگی کافی نبوده و باید به گونه ای تنظیم شده باشد که در صورت نیاز وارد عمل شود.

پیشنیازهای مورد نیاز:

نام فایل: آسانسورهای هیدرولیکی

تعداد صفحات: 10 صفحه

فرمت فایل: PDF

زبان آموزش: فارسی

برای دانلود PDF آسانسورهای هیدرولیکی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قسمتی از آموزش آسانسورهای هیدرولیکی

روش هاي اجرا:

  • پرقدرت و ساده
  • حداقل فواصل فضای اشغال شده
  • کمترین عرض چاه مورد نیاز
  • در کف چاه حفره ای برای استقرار جک به قطر 50cm در مرکز ثقل کابین تعبیه می گردد.

که عمق آن برای جک یک مرحله ای ( Stage 1 = (50cm + طول مسیر حرکت و برای جک دو مرحله ای ( Stage 2 = (50cm + 2(طول مسیر حرکت)

فضاي لازم براي آسانسورهاي خودرو بر  ابعاد کابین در آسانسورهاي خودروبر معمولا به عرض 250 تا 280 و طول 500 تا 000 سانتیمتر میباشد.

فضای موردنیاز برای چاه آسانسور خودروبر به صورت زیر است:

آسانسورهای هیدرولیک خودروبر

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *