خانه کتابچه راهنمای استفاده از اینورتر VFD-M

راهنمای استفاده از اینورتر VFD-M

۰
راهنمای استفاده از اینورتر VFD-M
اینورتر VFD-M

اینورتر دلتا یکی از پرکاربردترین تجهیزات اتوماسیونی است که در صنعت استفاده می شود. در این مقاله جامع قصد معرفی انواع مختلف درایو دلتا و نحوه استفاده از آن را آموزش دهیم.

 

پیشنیازهای مورد نیاز:

 

 

نام فایل: راهنمای استفاده از اینورتر VFD-M

تعداد صفحات: ۱۲۱ صفحه

زبان آموزش: فارسی

فرمت فایل: PDF

 

برای دانلود PDF راهنمای استفاده از اینورتر VFD-M بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

[dai_button btn-label=”لینک دانلود راهنمای استفاده از اینورتر VFD-M” popup-title=”دریافت لینک دانلود” popup-content=”لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. ما فورا لینک دانلود را برای شما ایمیل خواهیم کرد.” download-id=”rwops0kt36cgxu2qa51m” popup-image=”https://plcmen.ir/wp-content/plugins/download-after-info/assets/img/dai-image.jpg” button-color=”#cd2653″ button-title-color=”#ffffff” button-border-radius=”3″]

 

قسمتی از آموزش  راهنمای استفاده از اینورتر VFD-M

اینورتر یا VFD که مخفف Variable Frequency Derivr است برای کنترل دور موتورهای القایی استفاده می شود. اگر یک موتور القایی را مستقیما به برق وصل کنیم سریعا به دور نامی خود می رسد و کنترلی بر سرعت آن نداریم بنابراین برای کنترل سرعت موتورهای القایی که بیشترین استفاده در صنعت را دارند از اینورتر (درایو) استفاده می کنیم. برندهای مختلفی برای اینورتر در بازار موجود هستند که ما در این مقاله قصد معرفی کامل اینورتر دلتا را داریم. درایوهای دلتا به دلیل قیمت مناسب، کاربرد بیشتری در کارهای سبک صنعتی دارند.

 

از آنجایی که کنترل سرعت موتورهای القایی به کمک تغییر فرکانس برق متصل به موتور انجام می شود بنابراین اساس کار همه اینورترها بر این است که برق AC با فرکانس متفاوتی را برای موتور تامین کنند تا موتور بتواند در سرعت های مختلف بچرخد.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here