خانه کتابچه آموزش اینورتر پیشرفته C2000

آموزش اینورتر پیشرفته C2000

۰
آموزش اینورتر پیشرفته C2000
آموزش اینورتر پیشرفته C2000

شاید برای هرکس این سوال پیش بیاد که چرا دلتا نام اینورتر پیشرفته خودش رو C2000 گذاشته؟

C2000 چه مفهومی داره و اصال این مدل چه قابلیت هایی دارد که هم از لحاظ ظاهری و هم از لحاظ نام گذاری با مدل های قبلی خودش تفاوت داره؟ در این متن سعی شده تا در مورد این موضوع تا حد امکان توضیح داده بشه و امیدوارم که مورد نظر مهندسین و متخصصین این عرصه قرار بگیره.

 

پیشنیازهای مورد نیاز:

 

 

نام فایل:  آموزش اینورتر پیشرفته C2000

فرمت فایل: PDF

تعداد صفحات: ۴ صفحه

زبان آموزش: فارسی

 

برای دانلود PDF آموزش اینورتر پیشرفته C2000 بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

[dai_button btn-label=”لینک دانلود PDF آموزش اینورتر پیشرفته C2000″ popup-title=”دریافت لینک دانلود” popup-content=”لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. ما فورا لینک دانلود را برای شما ایمیل خواهیم کرد.” download-id=”wkspo8fen61ubdtid51a” popup-image=”https://plcmen.ir/wp-content/plugins/download-after-info/assets/img/dai-image.jpg” button-color=”#cd2653″ button-title-color=”#ffffff” button-border-radius=”3″]

 

قسمتی از PDF آموزش اینورتر پیشرفته C2000

C2000 از سری های خانواده تراشه های DSP ساخت شرکت instrument Texas آمریکا میباشد. از این سری پردازنده های بسیار پرقدرت برای انجام محاسبات پیچیده ریاضی نظیر کنترل دور موتورهای القایی استفاده میشود. شرکت سازنده همچنین توابع مخصوص مدهای کنترلی پیشرفته و به روز مثل control oriented Field که در ادامه به بررسی آن پرداخته میشود را به راحتی انجام میدهد وکتابخانه (file header) مخصوص دارد. تفاوت اصلی اینورتر C2000 دلتا با دیگر محصوالت این شرکت استفاده از این تراشه به عنوان CPU است و از قابلیت های آن مطابق شکل دارا بودن مد کنترلی loop close FOC و sensorless FOC میباشد.

روش کنترل دور موتور میدان گرا ( Control Oriented Field) با استفاده از تراشه های DSP سری C2000:

این متن به بررسی یک راه حل پیشرفته برای کنترل دور موتورهای AC با استفاده از میکرو کنترلر های TMS320F2803X که بخشی از خانواده ی پردازنده های پرقدرت سری C2000 هستند میپردازد. استفاده از این پردازنده ها که ساخت شرکت Texas instruments میباشند موجب کاهش هزینه های طراحی به همراه افزایش دقت سیستم کنترل خواهد شد. همچنین پیاده سازی الگوریتم FOC که برای بالا بردن افزایش بهره وری گشتاور در طیف وسیعی از سرعت را در پی خواهد داشت با این پردازنده بسیار راحت امکان پذیر است.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here