می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

آموزش اینورتر پیشرفته C2000

آموزش اینورتر پیشرفته C2000: شاید برای هرکس این سوال پیش بیاد که چرا دلتا نام اینورتر پیشرفته خودش رو C2000 گذاشته؟ C2000 چه مفهومی داره و اصال این مدل چه قابلیت هایی دارد که هم از لحاظ ظاهری و هم از لحاظ نام گذاری با مدل های قبلی خودش تفاوت داره؟ در این متن سعی […]

آموزش اینورتر پیشرفته C2000: شاید برای هرکس این سوال پیش بیاد که چرا دلتا نام اینورتر پیشرفته خودش رو C2000 گذاشته؟

C2000 چه مفهومی داره و اصال این مدل چه قابلیت هایی دارد که هم از لحاظ ظاهری و هم از لحاظ نام گذاری با مدل های قبلی خودش تفاوت داره؟ در این متن سعی شده تا در مورد این موضوع تا حد امکان توضیح داده بشه و امیدوارم که مورد نظر مهندسین و متخصصین این عرصه قرار بگیره.

پیشنیازهای مورد نیاز:

نام فایل:  آموزش اینورتر پیشرفته C2000

فرمت فایل: PDF

تعداد صفحات: 4 صفحه

زبان آموزش: فارسی

برای دانلود PDF آموزش اینورتر پیشرفته C2000 بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قسمتی از PDF آموزش اینورتر پیشرفته C2000

C2000 از سری های خانواده تراشه های DSP ساخت شرکت instrument Texas آمریکا میباشد. از این سری پردازنده های بسیار پرقدرت برای انجام محاسبات پیچیده ریاضی نظیر کنترل دور موتورهای القایی استفاده میشود. شرکت سازنده همچنین توابع مخصوص مدهای کنترلی پیشرفته و به روز مثل control oriented Field که در ادامه به بررسی آن پرداخته میشود را به راحتی انجام میدهد وکتابخانه (file header) مخصوص دارد. تفاوت اصلی اینورتر C2000 دلتا با دیگر محصوالت این شرکت استفاده از این تراشه به عنوان CPU است و از قابلیت های آن مطابق شکل دارا بودن مد کنترلی loop close FOC و sensorless FOC میباشد.

روش کنترل دور موتور میدان گرا ( Control Oriented Field) با استفاده از تراشه های DSP سری C2000:

این متن به بررسی یک راه حل پیشرفته برای کنترل دور موتورهای AC با استفاده از میکرو کنترلر های TMS320F2803X که بخشی از خانواده ی پردازنده های پرقدرت سری C2000 هستند میپردازد. استفاده از این پردازنده ها که ساخت شرکت Texas instruments میباشند موجب کاهش هزینه های طراحی به همراه افزایش دقت سیستم کنترل خواهد شد. همچنین پیاده سازی الگوریتم FOC که برای بالا بردن افزایش بهره وری گشتاور در طیف وسیعی از سرعت را در پی خواهد داشت با این پردازنده بسیار راحت امکان پذیر است.

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
مهندس محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *