می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

نحوه عملکرد ماژولهای آنالوگ

نحوه عملکرد ماژولهای آنالوگ: کتابچه نحوه عملکرد ماژولهای آنالوگ یک PDF که شامل 13 اسلاید از یک پاورپرینت میباشد و اطلاعات مقدماتی در مورد ماژولهای آنالوگ برای شما توضیح میدهد. این PDF برای کسانی است که اطلاعات مقدماتی در مورد دستورات آنالوک میدهد. پیشنیازهای مورد نیاز: حفاظت در برابر ولتاژ پائین(کلیک کنید. ) آشنایی با […]
ورودی و خروجی های آنالوگ در PLC های مدل SX,EX,EX2

نحوه عملکرد ماژولهای آنالوگ:

کتابچه نحوه عملکرد ماژولهای آنالوگ یک PDF که شامل 13 اسلاید از یک پاورپرینت میباشد و اطلاعات مقدماتی در مورد ماژولهای آنالوگ برای شما توضیح میدهد. این PDF برای کسانی است که اطلاعات مقدماتی در مورد دستورات آنالوک میدهد.

پیشنیازهای مورد نیاز:

نام فایل: نحوه عملکرد ماژولهای آنالوگ

حجم فایل: 500 KB

تعداد اسلاید: 13 اسلاید

زبان آموزش: فارسی

در این مقاله قصد داریم توضیحاتی در مورد ماژول‌های CPU و ورودی و خروجی در PLC ارائه دهیم. از آنجایی که قرار است در این مطلب به مفاهیم تئوری و منطق عملکرد این ماژول‌ها پرداخته شود، فعلاً از ماژول منبع تغذیه صرف نظر کرده‌ایم.

همچنین مثالی واقعی از مراحل ارتباط بین ورودی‌ها، پردازنده و خروجی‌ها مورد بررسی قرار گرفت. در مقاله حاضر، نگاهی دقیق‌تر به ماژول های PLC می‌اندازیم.در ادامه نیز ماژول‌های ورودی‌ و خروجی‌ را شرح خواهیم داد. به این نکته توجه کنید که در ادبیات رایج امروز در اتوماسیون صنعتی، عبارت‌های پردازنده، کنترلر و CPU به طور مکرر به جای یکدیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد و منظور از همه آنها یکیست.

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *