خانه کتابچه پارامترهای شناسایی لودسل

پارامترهای شناسایی لودسل

۰
پارامترهای شناسایی لودسل
پارامترهاي شناسايي لودسل

لودسلها، حسگرهایی برای اندازه گیری نیروهای مکانیکی میباشند که ولتاژ خطی متناسب با نیروی اعمالی تولید میکنند. لودسل ها بعنوان قلب یک سیستم توزین، از حسگرهای مقاومتی به نام استرین گیج (تنش سنج) تشکیل شده اند.این استرج گیج ها در مدار پل وتستون قرار میگیرد و بواسطه آن، تغییرات مقاومتی حاصل از تنش ها روی استرین گیج به ولتاژ تبدیل می گردند.

ظرفیت لودسل با واحدهای وزنی (کیلوگرم / گرم / تن) تعریف میشوند. هر لودسل میتوانند نیروی از صفر تا حداکثر وزن نامی تعریف شده اش اندازه گیری کند. دقت هر لودسل بصورت درصدی از ظرفیت آن لودسل بیان میشود. برای مثال لودسلی با ظرفیت ۱۰۰ کیلوگرم و دقت تعریف شده ۰.۰۳ درصددر بدترین حالت دارای دقت ۳۰ گرم خواهد بود.

 

پیشنیازهای مورد نیاز:

 

نام فایل: پارامترهای شناسایی لودسل

تعداد صفحات: ۱۰ صفحه

فرمت فایل: PDF

زبان آموزش: فارسی

 

 

برای دانلود PDF پارامترهای شناسایی لودسل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

[dai_button btn-label=”لینک دانلود PDF پارامترهای شناسایی لودسل” popup-title=”دریافت لینک دانلود” popup-content=”لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. ما فورا لینک دانلود را برای شما ایمیل خواهیم کرد.” download-id=”zv7lde1f7dhl6jz7rdw7″ popup-image=”https://plcmen.ir/wp-content/plugins/download-after-info/assets/img/dai-image.jpg” button-color=”#cd2653″ button-title-color=”#ffffff” button-border-radius=”3″]

 

قسمتی از آموزش پارامترهای شناسایی لودسل

  • ظرفیت نامی: حداکثر ظرفیتی که لودسل برای اندازه گیری آن وزن طراحی شده است.
  • حساسیت: تفاوت جبری بین خروجی در حالت بی باری و بار کامل که معمولا با واحد میلی ولت بر ولت تعریف میشوند.
  • میزان غیرخطی: حداکثر منحنی کالیبراسیون با خط راست واسط بین خروجی در بی باری و بار کامل. این اختلاف در زمان بارگذاری  از بی باری تا بار کامل محاسبه میشوند.
  • هیسترزیس: حداکثر اتلاف بین خروجی یک وزن مشابه در هنگام افزایش وزن (از صفر تا بار کامل) و کاهش وزن (از بار کامل تا صفر). این انحراف بعنوان درصدی از R.O بیان میشود.

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here