می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

پارامترهاي شناسايي لودس

پارامترهای لودسل : لودسلها، حسگرهایی برای اندازه گیری نیروهای مکانیکی میباشند که ولتاژ خطی متناسب با نیروی اعمالی تولید میکنند. لودسل ها بعنوان قلب یک سیستم توزین، از حسگرهای مقاومتی به نام استرین گیج (تنش سنج) تشکیل شده اند.این استرج گیج ها در مدار پل وتستون قرار میگیرد و بواسطه آن، تغییرات مقاومتی حاصل از […]

پارامترهای لودسل : لودسلها، حسگرهایی برای اندازه گیری نیروهای مکانیکی میباشند که ولتاژ خطی متناسب با نیروی اعمالی تولید میکنند. لودسل ها بعنوان قلب یک سیستم توزین، از حسگرهای مقاومتی به نام استرین گیج (تنش سنج) تشکیل شده اند.این استرج گیج ها در مدار پل وتستون قرار میگیرد و بواسطه آن، تغییرات مقاومتی حاصل از تنش ها روی استرین گیج به ولتاژ تبدیل می گردند.

ظرفیت لودسل با واحدهای وزنی (کیلوگرم / گرم / تن) تعریف میشوند. هر لودسل میتوانند نیروی از صفر تا حداکثر وزن نامی تعریف شده اش اندازه گیری کند. دقت هر لودسل بصورت درصدی از ظرفیت آن لودسل بیان میشود. برای مثال لودسلی با ظرفیت 100 کیلوگرم و دقت تعریف شده 0.03 درصددر بدترین حالت دارای دقت 30 گرم خواهد بود.

پیشنیازهای مورد نیاز:

نام فایل: پارامترهاي شناسايي لودسل

تعداد صفحات: 10 صفحه

فرمت فایل: PDF

زبان آموزش: فارسی

قسمتی از آموزش پارامترهاي شناسايي لودسل

  • ظرفیت نامی: حداکثر ظرفیتی که لودسل برای اندازه گیری آن وزن طراحی شده است.
  • حساسیت: تفاوت جبری بین خروجی در حالت بی باری و بار کامل که معمولا با واحد میلی ولت بر ولت تعریف میشوند.
  • میزان غیرخطی: حداکثر منحنی کالیبراسیون با خط راست واسط بین خروجی در بی باری و بار کامل. این اختلاف در زمان بارگذاری  از بی باری تا بار کامل محاسبه میشوند.
  • هیسترزیس: حداکثر اتلاف بین خروجی یک وزن مشابه در هنگام افزایش وزن (از صفر تا بار کامل) و کاهش وزن (از بار کامل تا صفر). این انحراف بعنوان درصدی از R.O بیان میشود.

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *