می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

آشنايی با پلاک مشخصات موتورهای سه فاز

آشنايی با پلاک مشخصات موتورهای سه فاز: دراين موتورهاهيچ وقت سرعت روتور نمیتواند با سرعت میدان دوار برابر باشد و هميشه کمتر (ياعقبتر) از سرعت ميدان ميدان دوار است. به همين دليل اين موتورها به موتورهای «آسنکرون» دو معروف اند. برای انتخاب صحيح و مناسب موتور سه فاز بايد به توجه نمود. شکل توضيحات روی […]

آشنايی با پلاک مشخصات موتورهای سه فاز: دراين موتورهاهيچ وقت سرعت روتور نمیتواند با سرعت میدان دوار برابر باشد و هميشه کمتر (ياعقبتر) از سرعت ميدان ميدان دوار است. به همين دليل اين موتورها به موتورهای «آسنکرون» دو معروف اند.

برای انتخاب صحيح و مناسب موتور سه فاز بايد به توجه نمود. شکل توضيحات روی پلاک مشخصات موتور کاملا ٔروی آنها پلاک موتورهای سه فاز، همچنين اطلاعات نوشته شده متفاوت است. شکل زیر يک نمونه پلاک موتور سه فازرا نشان میدهد، توضيحات مربوط به قسمتهای مختلف پلاک آمده است.

پیشنیازهای مورد نیاز:

نام فایل: آشنايی با پلاک مشخصات موتورهای سه فاز

تعداد صفحات: 13 صفحه

فرمت فایل: PDF

زبان آموزش: فارسی

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *